Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin nehéz összeszedni...

Érettségin nehéz összeszedni 12%-ot angolból?

Figyelt kérdés
Természetesen nem ez a célom, de annyira félek, hogy megbukok, hogy jelen pillanatban annak is örülnék, ha csak annyit érnék el, hogy értékelhető legyen a feleletem, ami 12%. Nehéz ennyit összeszedni?

2015. jún. 21. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
szinte ha be tudsz mutatkozni meg két mondatot mondani magadról, akkor megvan.
2015. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12% az 4 pont. Ha makogsz egy pár mondatot, már megvan. Nem bemutatkozni, mert nem azt kérdezik. De nem értem: hogy jutottál idáig, ha attól tartasz, hogy néhány mondatot se tudsz összehozni? Az írásbelid legalább 32% lett, valamit csak tudsz!
2015. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk igen is kellett a bemutatkozás, hogy hívnak, hány éves vagy, hol, kivel élsz, jövőbeni tervek. ha ezt nem tudtad nem engedtek tovább.
2015. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez törvénytelen volt, az érettségi nem így működik. Tételek vannak. És nincs olyan, hogy nem engednek tovább.
2015. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Bár én még nem érettségiztem, de azt tudom, hogy vannak tételek. Ha minden tételből kb 5 mondatot megtanulsz,és hozzá néhány kulcsszavat, amit majd körbe tudsz írni,

akkor szerintem biztos meglesz a 12%. :/

2015. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
62 lett az írásbelim, de annyira izgulós vagyok, hogy félek,hogy semmi értelmeset nem tudnék mondani.
2015. jún. 21. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, ha kinyögsz pár értelmes választ, már átengednek

de amúgy nem lesz nehéz, én is pár napja szóbeliztem és könnyebb volt, mint amire számítottam

de ha izgulsz, nehezebb tételt húzol és nem is megy olyan jól a nyelv, a 12% akkor is meglesz :)

2015. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2015. jún. 21. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire kishitű 62 pontos? %-os? írásbelivel! Normálisan le fogsz érettségizni!
2015. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ennyire!

Én is nagyon féltem a szóbelitől anno, mert az írásbelim nem egy h de jól sikerült. legalábbis nem úgy, mint szerettem volna, 55% lett, és ha izgulok akkor néha alig tudok egy-két értelmes szót makogni, aztán mégis 90% felett szóbeliztem, mert 64% lett a végeredmény. Pedig nem épp a legkönnyebb tételt húztam. Szerintem az angol középszinten meglehetősen könnyű, majd meg fogd látni, hogy nem is volt érdemes annyira idegeskedni.:)

2015. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!