Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, főiskolások!...

Egyetemisták, főiskolások! Melyik egyetemre/fősulira jártok? Milyen szakra? Később milyen munkát szeretnétek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
BGF pénzügy-számvitel, műfordító szeretnék leginkább lenni, esetleg rocksztár
2015. júl. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

SZTE - mérnökinformatikus


Még nem döntöttem el, mire szakosodjak, de a két legvonzóbb jövőkép, az hogy robotika és mesterséges intelligencia mérnök, vagy informatika biztonsági és rendszermérnök leszek, bár még hátravan pár félév, szóval addig lehet, hogy változik a felállás :D

2015. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Egy évet lehúztan Pázmány pszichológián, rájöttem, hogy ez nagyon nem nekem való.

Most pótfelvételizek néderlandisztikára. Károlira szeretnék menni, remélhetőleg lesz oda is pótfelvételi. Ezután a Bsc után tervezek még egy másik nyelvész Bsc-t (skandinávisztika). Nyelvekkel sok helyen el tudok helyezkedni, de nálam a biztonság védelem a nagy vágy.

2015. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

ELTE-IK


Programozó szeretnék lenni

2015. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

szte ttik molekuláris bionika

pontosan még nem tudom xd nekem is van még pár félévem. de a pázmányon az orvosi biotechnológia msc nagyon vonzó :)

2015. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Ki az a bunkó, aki mindenkit lepontozott?!
2015. júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Valaki unatkozott
2015. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!