Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Komolyan a piálásról és a...

Komolyan a piálásról és a szexről szól a gólyatábor?

Figyelt kérdés

Hallottam innen-onnan, meg olvastam itt sok gólyatáboros kérdésnél, hogy mindenki segg részegre issza magát és mindenki lefekszik mindenkivel, az egész erről szól.

Most komolyan? Mert akkor szerintem el sem megyek.. Eléggé kilógnék a sorból, tekintve, hogy szűz vagyok és a piát is jobb kerülnöm, mert kicsi is durván megárt.

Társasági embernek sem mondhatnám magam, nem ismerkedem könnyen, mert magamtól nem nagyon szoktam hozzácsapódni idegenekhez.

Nem szeretnék ugyan lemaradni semmiről, de szerintem kívülállónak érezném magam.


Ti mit javasoltok?

Egyébként az NKE-ről van szó.


2015. júl. 6. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Igaz, hogy nem köteleznek semmire, viszont kinéznek, ha nem akarsz részt venni a "buliban". Ha nem vonz ez az életmód, semmit nem vesztesz a tábor kihagyásával, költsd az árát olyasmire, amire tényleg szükséged van.
2015. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egyeteme válogatja, de igen, ilyen is van. A gólyatábor nem minden, és egyetértek, hogy azt a pénzt másra is elköltheted, akár épp ismerkedésre, csak nem egy nyári táborban, hanem mondjuk gólyabálon vagy környéki kávézókban.
2015. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is NKE-s leszek remélhetőleg és én sem igazán akartam/akarok menni. De ha jössz, akkor én is megyek. :)

Milyen szakos leszel?

2015. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Közigazgatás-szervezős :)

Te?

Jó lenne, ha jönnél, akkor lehetnénk ketten antiszocok :D

2015. júl. 6. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
se nem piáltam, se nem szexeltem. Senki nem szólt meg miatta...
2015. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is közigazgatásira szeretnék bekerülni. Nem lesz az olyan rossz, meg legalább ismerkedünk. Rossz úgy kezdeni egy új helyen, hogy körülötted már a többség ismeri egymást még ha csak gólyatáborból is.


Írj privit, ha gondolod. Már sikerült megismernem 2 embert, aki szintén KTK- s lesz. :)

2015. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szintén NKE KTK-ra jelentkeztem, viszont gólyatáborba holtbiztos hogy nem megyek. Nem vagyok az a bulizós alkat, viszonylag könnyen ismerkedek de alkoholt egyátalán nem fogyasztok. Ehhez jön plusszba hogy nem igazán látom miért lenne jó nekem ha elmennék. Viszonylag nagy kapacitású a kar és ha max a fele ember elmegy már az is rengeteg, nehéz lenne olyat találni akivel össze lehetne haverkodni. A nagy tömeg és a túlzott alkoholfogyasztás miatt szerintem az ottlévők 80% az év elején még arra sem fog emlékezni, hogy most ki is volt pontosan a táborban. Mellesleg az albérlet és az egyéb kiadások miatt spórolni kell és nem dobnék ki szívesen az ablakon csak úgy 20-30 ezer Ft-t egy olyan táborra amit nem élveznék 100%-ig.Ismerkedés szempontjából pedig hát... úgy is ismerek 3-4 embert akit valószínűleg felvesznek, abból egy még jobb haverom is szóval nem félek, hogy emiatt magányos lennék az elején.
2015. júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!