Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin hogy van?

R.Captain kérdése:

Szóbeli érettségin hogy van?

Figyelt kérdés
Az összes tanárom bent van és mindegyik hallgatja az összes feleletemet? Mármint a történelem tanárom is hallani fogja a magyar vagy a francia számadásomat? ☺

2015. júl. 15. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
igen!
2015. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többé-kevésbé. A fix tárgyak tanárai végig bent lesznek, de a választottak majd váltogatják egymást attól függően, hogy miből felelnek épp.
2015. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 15. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno azt vettem észre (már amennyire erre tudtam figyelni a stressztől), hogy szinte minden tanárom bent volt, de néha kiszaladgáltak beszélgetni. (Persze nem akkor, mikor ők feleltettek.) A legviccesebb az volt, hogy amikor angolból feleltem, kiment a vizsgaelnök, aki angol szakos volt. Nem tudom, lehet jobban jártam volna, ha bent marad, mert így nem kaptam annyi százalékot, mint amennyire az angoltanárom ájuldozott (meg voltunk bélyegezve, én hármassal kezdtem a gimit, azután bármit csinálhattam, mindig rossz jegyeket kaptam, az érettségim is hármas lett, a többi tárgy sokkal!! jobban sikerült).
2015. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez iskolánként, osztályonként, tanáronként változik. A jobb helyeken azért folyamatosan bent van 4-5 tanár, mert kíváncsiak is a diákjaikra, és minimum 3 bizottsági tag jelenléte mindig kötelező. Egyáltalán nincs előírva, hogy melyik tárgy tanárának kell bent lennie, lehet, hogy a te töritanárod éppen kihasználja a lehetőséget a pihenésre, mert neki nagyon sokat kell dolgoznia. Szóval nem az összes, de több is. Akiknek nincs vizsgázójuk, azok ritkábban szoktak bemenni, de megtehetik.
2015. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minimum 3-nak kötelező bent lenni, a többiek ha akarnak, bent vannak, ha akarnak, kimennek.
2015. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkitől! :)
2015. júl. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!