Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói jogviszony igazolása...

Hallgatói jogviszony igazolása nyár közepén lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos csak így nyár közepén tudok diákmunkát vállalni, van is 3-4 munka amit kinéztem, viszont kell ügye hallgatói jogviszonyról igazolás. Az lenne a kérdésem, hogyha most bemegyek suliba TO-shoz, tud nekem adni igazolást, vagy ez így hogy működik nyáron?

2015. júl. 15. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy? Mert akkor moduloban igényelhetsz és be sem kell érte menned kérheted, hogy postán küldjék el.

Ha középsulis akkor meg mindig megadják mikor vannak nyitva olyankor kérhetsz.

2015. júl. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyetemista, első évet most fejeztem be.

Köszi a választ :)

2015. júl. 16. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Ügyintézés nagy valószínűséggel nyáron is van az egyetemen, így ha bent vannak, fognak adni jogviszony-igazolást. Viszont én úgy tudom, hogy sok helyen elég, hogyha csak a diákigazolványodat viszed. Érdemes lenne felhívni őket telefonon, hogy elég-e a diák-, hogy ne kelljen most a nyáron amiatt rohangásznod.


(A későbbiekre érdemes megjegyezni, hogy minden félév elején kérj 2-3 igazolást, mivel bármikor szükség lehet rá, és egész félévben érvényes.)

2015. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!