Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek ezen az éven volt...

Akinek ezen az éven volt kresz vizsga válaszolna?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz kresz vizsga és kiváncsi vagyok,hogy tényleg a szakoe kérdései lesznek vizsgán?Az oktató azt mondta,hogy nem.De máshol olvastam,hogy ez év márciusába vizsgázott és a szakoe kérdéseiből voltak a kérdések!Vagy csak gyakorlásra jó a szakoe amugy nem az lesz?!
2015. júl. 17. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok lesznek nagyrészt.
2015. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam azok voltak,de egy-két szó csavarintás volt benne és így néha változott a helyes válasz,tehát nem a begyakorolt válasz volt úgy a jó.
2015. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 17. 21:47
 4/6 anonim válasza:
Sok szerencsét!Nincs mit.
2015. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy készültem fel, hogy elolvastam 2x a könyvet, aztán 2 napig folyamatosan SZAKOE teszteket oldottam meg. 96%-kal átmentem elsőre. Kb a 3/4-e szakoe kérdés, esetleg átfogalmazva, de vannak azért olyanok is, amik nem voltak a tesztsorban. Ezert kell a könyvet is elolvasni.
2015. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is tanulok a könyvből is meg csinálom a szakoen a tesztsorokat.Csak kiváncsi vagyok,hogy milyen volt a vizsgán.Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!