Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Koliban ciki ha csapvizet...

Koliban ciki ha csapvizet iszom kóla, ásványvíz helyett?

Figyelt kérdés
Spórolni kell valamivel.
2015. júl. 18. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. 3 éve vagyok koleszos, én is azt iszom.
2015. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
nem hiszem hogy ciki. de az ásványvíz az tök olcsó.
2015. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kolis leszek én is, és teszek rá, ha majd valaki megjegyzést tesz arra, hogy csak csapvizet fogok inni. Nekem speciel csak a csapvíz oltja a szomjamat, az ásványvíz is, de nem annyira.

Egyébként nem hiszem, hogy emiatt cikiznének valakit.

2015. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Dehogy ciki.

2015. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, én is azt tervezem majd inni, és egyenesen rosszul vagyok a kólától, fantától, egyéb cukros löttyöktől, az ásványvízre meg sajnálom a pénzt.(és abból sem mindegyiket iszom meg)


De a csapvíz nem biztos, hogy ízleni fog, lehet, hogy szokatlan lesz, különböző helyeken más ízű.

2015. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én is csapvizet ittam, sőt, én még ráadásul úgy csináltam, hogy az üvegembe mindig engedtem a csapból, és az ott volt mellettem az asztalomon.


Semmi kedvem nem lett volna minden nap 1-1 üveg ásványvizet venni, vagy hetente egy kartonnal cipelni, rosszabb esetben a szobatársakkal egyeztetni, hogy mikor ki hoz vizet (Tudom, antiszociális vagyok. :D)


szóval énnekem tökéletesen megfelelt 4 évig a csapvíz

2015. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hát mikor olyan bődületesen rossz a csapvíz, hogy nem lehet meginni, akkor muszáj ásványvizezni

egyébként nem gáz, senkit se érdekel ott, hogy te mit iszol

2015. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a legolcsóbb ásványvizet veszem a lidl-ből (az van közel a kolihoz), de csak azért, mert nálunk szokott tejfehér lenni a víz :D
2015. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát...

Majd meglátod hogy mennyire fog vagy éppen nem fog tetszeni a víz. Személy szerint szegeden tanulok, de ha tehetem kerül a csapvizet. Akikkel eddig beszéltem senki se szereti a szegedi vizet. Mikor fogorvosnál (hallgató) voltam, ő is mondta hogy szerinte se jó a szegedei víz, de hát ezt adja a fogorvosi székből a gép.

Persze lehet valakinek nincs baja vele, de a többségnek igen. Max szörpbe megy el, de inkább ahhoz is ásványvíz.


Egyébként a víz alap íze mellé még hozzá jöhet az is hogy milyen a koliba a csövek állapota. Pl ahol vagyok ott az épület vagy 40-50 éves és hát lehet érezni a vízen.

2015. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!