Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Berzsenyi Dániel Gimnázium...

Berzsenyi Dániel Gimnázium mennyire jó? (bocs ha rossz helyre írtam. )

Figyelt kérdés
Nehéz oda bejutni? Mennyire jó? Aki tud róla valami információt, megosztaná velem? :)

2015. júl. 21. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeptembertől oda fogok járni, úgyhogy friss információkkal fogok tudni szolgálni ősszel :D

Eddigi tapasztalataim szerint nagyon jó iskola, közepesen sokat kell tanulni, nagyon figyelnek arra, hogy jó legyen a közösség.

A "mennyire jó" kérdésedre nem nagyon tudok milyen választ adni XDD Mihez képest? Vagy mi...

A bejutási nehézség tagozatfüggő, humánra simán bent volt a barátnőm 67-es írásbelivel és max. szóbelivel (ugyan 50. hely körül volt a rangsorban, de nem is utolsóként vették fel). Fizikára és nyelvire elég nehéz bejutni, a biosz-kémia is húzós, de meg lehet csinálni simán :)

Én azt tapasztaltam, hogy úgy 70 körüli írásbelivel, és max. hozott ponttal simán bent van az ember :)


Gyere el nyílt napra, várunk :))

2015. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mármint a központi felvételi legyen 70 pont a 100-ból? :o Állítólag az mindenkinek nagyon rosszul sikerül, és 40 pontokat érnek el... Humánra szeretnék. :) Akkor ősszel várom a friss infókat, ha nem felejted el.:D
2015. júl. 21. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is humános leszek :)

Igen, a központinak 70 a 100-ból kéne lennie. De ne aggódj, nem olyan nehéz, csak a stresszhelyzet kihozhat belőle csomó rosszat, meg egyesek nem is készülnek olyan jól fel. Ha letöltöd az internetről a régi felvételi lapokat, és naponta, időre megcsinálsz 1-1et (matekot és magyart, 45-45 perc alatt), illetve átnézed a hibáidat, és amit úgy érzed, hogy nem tudsz, gyakorolsz plusz feladatokkal, simán menni fog :) És nem árt, ha elmész valamelyik suli előkészítőjére, augusztusban minden iskola honlapján lesz infó róluk.


Rendben, ősszel írok :)

2015. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, m,ár elhatároztam, hogy megfogom csinálni ezeket a feladatlapokat. Huhh nagyon remélem, hoogy addigra eléggé felkészült leszek rá. Már most izgulok.:D Köszönöm szépen! :3
2015. júl. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!