Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz lesz...

Szerintetek nagyon rossz lesz a félévim?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es egy emelt szintű nylevi osztályban(gimnázium),és hát általános suliban is sokkal rosszabb szokott lenni a félévim,mint az évvégi bizin(ez annyit jelent,hogy félévkor kb.6 négyes a többi 5-ös).

Most ilyen lesz:

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Matek:5

Angol:5

Ének:5

Rajz:5

Földrajz:5

informatika:5

tánc és dráma:5

Fizika:4 vagy 5 (még íruok egy sorsdöntő dolgozatot)

Kémia:4

Tesi:4

Német:4

Szerintetek ez nagyon rossz? 14/l



2013. dec. 17. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokan örülnének neki..
2013. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat, ezzel még az ELTÉRE sem fognak majd felvenni.

Én már 33 éves vagyok, hasonló jó tanuló voltam, de komolyan, most kit akarsz ezzel szívatni? Szerintem te is tudod, hogy ez egy szuper bizi, csak dicsekedni akarsz. Bár, ha orvosi pályára készülsz, akkor a fizikát és kémiát nyomasd ötösre, mert négyessel nem vesznek majd fel:)

2013. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
95%

Most őszintén erre milyen választ vársz? :D

Valószínű, hogy nem fogja senki azt írni, hogy ohh basszus ez nagyon rossz! Szégyelld magad!

2013. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 4 ötösöm van:D Többi mind négyes, és két hármas. Bár nekem több tantárgyam van kilencedikben, mint neked.:)


De engem nem is érdekel, csak a matek, fizika, angol, francia. A többi tárggyal nem foglalkozok..:D Látszik is, miből hogy állok.:) (Mondjuk a franciám is négyes, de nagyon nehéz, főleg latin mellett...)


Neked már vannak ilyen faktszerű dolgaid? Azok a viccesek...:) (Amikor a tanár kitalálja, hogy áhh, most végigvesszük az algebrai törteket, 11-12. osztályban már ne kelljen... Mert miért ne?:D)

2013. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jóeszű gyerek hogy tud ennyire unatkozni, hogy már ilyen kérdés kiírására vetemedjen?:D Amúgy, hát most arra vársz, hogy dicsérjünk meg?:) Jól van, nagyon ügyes vagy, kislányom, szép munka:) És még kapsz egy képzeletbeli buksi-simogatást is:) Remélem, most örülsz:)
2013. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy, az általános iskola átverés, nulla tanulással színötös voltam, most a város legjobb iskolájában (kisváros, de erős gimi :D) szenvedek a négyesért.

10.-es vagyok, egy ötösöm lesz, mégpedig angol, amiért megdolgoztam, de jó a nyelvérzékem is, angolul olvasok és nézek filmeket, szóval nem kell nyelvtant magolni meg ilyenek... Németből becsúszott egykettes, pedig azis ötös lett volna :D


Figyelj azokra a tantárgyakra, amiket tovább szeretnél vinni, amivel pontot szeretnél majd, ez a félévi pedig gimiben is példás, sokan irigykednének rá.

2013. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezzel nem azt mondom, hogy a többit hanyagold el, de ha már tudod mit szeretnél majd csinálni, abból ne eégedj meg a "rosszabb" jeggyel, stb. Mármint te tudod :)
2013. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem rossz. :D De a többiek már megdicsértek, úgyhogy én nem szándékozom ugyanezt tenni.

9.-ben különben nekem is három 4-esem volt, csak nekem 18 tantárgyam volt :D

2013. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Vigyázzá' megbuksz:D
2013. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Fú, de rossz tanuló vagy, azt a mindenit :O


Most komolyan, szerinted ez rossz? Leírom, hogy én kb hogy állok:

matek: 3 nyelvtan: 3 irodalom 2 vagy 3 töri: 3 vagy 4 kémia: 2 biosz: 3 egészségtan: 4 angol: 4 vagy 5 rajz: 5 infó: 4 ének: 5

8.-os vagyok, mégis ilyen pocsék, bár mentségemre szóljom, hogy kisgimis vagyok és 10.-es anyagot is tanulunk.

2013. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!