Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most vagyok 8. osztályos....

Most vagyok 8. osztályos. Gimnáziumban gondolkodom, de nem tudom hova vennének föl. A tavalyi átlagom nagyon rossz, de az idei év féléve 4,6 a tavalyi 3,6 lett. Hova vesznek föl ilyen ingadozó átlaggal?

Figyelt kérdés

A célom az lenne, hogy pszichológus legyek a jövőben.Tavaly voltak otthon gondok és ezért lett ilyen minősíthetetlen az átlagom.Hova vennének föl?? Szóval légyszíves mondjatok iskola neveket.

Köszönöm



2014. nov. 8. 16:23
 1/10 A kérdező kommentje:

Amúgy Budapesten kéne. 18. kerületben lakom. Lehet az iskola a XX.,XIX.,IX.,XVII.,X.,XXIII. KERÜLETBEN. De igazából nyugodtan mondhattok olyat is ami ezeken kívül esik.

Köszönöm előre is.

2014. nov. 8. 16:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy László Gimi (Erzsébeten)
2014. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A saját kerületedben ne legyen?
2014. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Berzsenyibe fölvennének ;) Igazából attól függ, miből kaptál rosszabb jegyeket, meg az, hogy milyen felvételit fogsz írni!
2014. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a saját kerületemben is lehet. Köszönöm az eddigi válaszokat. És szerintetek a Leöveybe nincs is esélyem??
2014. nov. 9. 10:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Berzsenyit, de szerintem oda esélyem sem lenne :(
2014. nov. 9. 10:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig igen! :) hasonló átlaggal jelentkezett egyik barátnőm, 67 pontos központival, felvettek humanra, igaz nem az elsők között... De igen, ő a Leoveyt választotta inkább :D szóval oda is tuti felvesznek!
2014. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Engem 3,2-vel vettek fel a Berzsenyibe. Igaz, a felvételim azért egész jó lett. Sajnos vicc, hogy milyen hülyéket felvesznek humán tagozatra, de nem hinném, hogy te közéjük tartoznál, és alapjáratban nem rossz suli. :)
2014. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gyere Fonyódra a Mátyásba!! :)) Én is pszichológusnak szeretnék tanulni! :D
2014. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írhatok privibe a 7. és 8. válaszolónak??
2014. nov. 10. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!