Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályamódosítás 28 évesen....

Pályamódosítás 28 évesen. Lehetséges ilyen körülményekkel?

Figyelt kérdés
Közgazdász vagyok, és sikerült a végzettségemnek megfelelően elhelyezkednem 1 éve. A főiskola alatt csak ezzel akartam foglalkozni, viszont amióta dolgozom minden megváltozott. Eleinte csak azt éreztem, hogy valami mást, kreatívabbat csinálnék, nem tudtam, hogy pontosan mit. Mára eljutottam odáig, hogy szabadulni akarok ettől az egésztől. Nagyjából fél éve jöttem rá, hogy a grafika/webdesign érdekel. Elkezdtem könyv alapján tanulni a Photoshopot, InDesign- t és azt kell, hogy mondjam, imádom, minden nehézségével együtt. Szeretném megtanulni a lehető legtöbb program teljeskörű használatát. Késő lenne ennyi idősen ilyen irányban tanulnom (iskolában)? Ha van hozzá szorgalmam, mennyi idő tanulás után tehetem meg, hogy ezzel keresek pénzt? Itt megjegyezném, tudom, hogy extra nehéz, elhelyezkedni és megélni is ebből. Csak a tanulási időt vegyük figyelembe, függetlenül minden mástól. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. júl. 22. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem késő.
2016. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!