Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kit nem vettek még fel orvosira?

Kit nem vettek még fel orvosira?

Figyelt kérdés
Van,akit nem vettek fel orvosira, mi lesz igy veletek? Milyen szakra mentek? Vagy otton maradtok még egy évet?

2015. júl. 23. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy otton maradtok még egy évet?"


Milyen szó az, hogy otton?

2015. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem...

Jövőre elkezdek egy OKJ-s tanfolyamot, mellette pedig tanulok a biosz+kémia érettségire és jövőre újrapróbálom :)

2015. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vettek fel. 430 pontom lett. Most egy évre elmegyek a gyógyszerészetire újraérettségizem kémiából és jövőre újra jelentkezek orvosira.
2015. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Wow, 430 - az nekem már álom pontszám. Nem lehet ilyenkor mit csinálni, végülis nem dől össze a világ.
2015. júl. 23. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Te mit fogsz csinálni?
2015. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem tanácsolom az OKJ-t. Egy év alatt semmi értelmeset nem lehet elvégezni, pláne olyat nem, aminek köze van az orvosihoz.

Szerintem tanulj nyelvet (az sokkal hasznosabb!!), élvezd a szabadidőt, menj ki külföldre (ha van rá mód) stb.

Fogd fel úgy, hogy legalább lesz egy rohadt jó éved. Hidd el, sok lesz utána az a 6 év úgyis, én már tudom :D

2015. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
engem sem, újrapróbálom természetesen
2015. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én találtam egy nagyon jó magántanárt, aki eddig mindig mindenkit 80-90% felett készített, meg volt két diákja, akik már elérték bioszból és kémiából is a 100%-ot. Elkezdtem hozzá járni és már látom, hogy semmi nincs meg normálisan ezekben a könyvekben.. Ő adja a jegyzetét én csak azt tanulom meg és feladatokat oldunk meg. Én így fogok rá készülni, nekem ennyit megér, még egyszer nem szeretnék itthon lenni 1 évet.. Ha valakit érdekel írok elérhetőséget.
2015. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!