Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban tanultato...

Quasar07 kérdése:

Hány éves korotokban tanultatok meg autót vezetni? Első próbálkozásra sikerült jogsit szerezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kresz vizsga elsőre, gyakorlat meg 4. alkalomra, mert banknak nézett az oktató.
2015. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen csináltam, a forgalmi csak másodikra sikerült, a többi elsőre :)
2015. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
18, elsőre. (Akkoriban még nehéz volt korkedvezményt kapni.)
2015. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

17 évesen, kressz elsőre meglett, a rutin is, forgalmin kétszer voltam.


Nyugi, elsőre senkinek sem megy, sőt a többségnek még tizedjére sem :D Ha egyszer ráérzel, akkor onnantól bakfitty.

2015. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem úgy jött ki hogy külföldön dolgoztam es ott idegen nyelven megcsináltam a jogsit nem volt könnyű de harmadjára sikerült főleg a nyelv miatt voltam bajban...aztan az idegen rendszámú autóval jöttem mentem haza míg aztan kitaláltak hogy kell magyar jogsi ugyan külföldön dolgoztam de ez meg a 90 es evek elott volt, aztan haza jöttem es megcsinálom mondom .egy különbözetet vizsga kellett a kreszböl es kellet vezetésből, is ami úgy ment hogy el kellett mennem a Népligetbe vezetés vizsgára. En autóval mentem oda es oldalt áltam meg pont olyan szögben hogy a vizsga biztos pechemre pont oda nézett es látta hogy autóval jöttem auto vizsgára.. Aztan bementem es leadtam a papírokat ..erre kezèhez kerult es azonnal lecsapott rám es behívott egy rendőrt es azzal jött oda hogy biztos úr ez a fiatalember auto vizsgára jött es ő vezetett.. Kérdezze meg legyen szíves hogy gondolja hogy jogosítvány nèlkul vezet amikor most akar jogsit csinálni.. Na s rendőrnek elmondtam hogy van jogsim de nem magyar es honosítás ról van szó. Ekkor azzal jött hogy külföldi jogaival nem vezethetnek magyar autót . Megnyugtattam, hogy ez igy van rendjén de nekem nemet jogsit van es az auto rendszáma is nemet mert kint dolgozok es a nevemen is van az auto tehát semmi szabálytalanságot nem csinàltam. Erre mosolygott es átadta a vizsga biztosnak hogy semmi baj minden rendben-az meg majdnem felrobbant hogy nem tudott mit csinálni velem. Utánna megbuktatott mindenféle ürüggyel hogy meg gyakorolnia kell pedig mar több mint ket éves Münchenben letett jogcím volt. Semmi baj be ültem az autóba ő meg bosszankodott es eljöttem. 6 hét után visszamentem egy masik újabb vizsgára es persze ujra fizettem. Akkor egy masik krapek volt aki kérdezte hogy te jo ég mit csinàltam mert mindent megbuktatott a múltkori vizsgáztató. Elmondtam hogy gizdaskodott mert nem tudott velem mit csinálni hogy külföldi jogsim van meg szép nyugati autóm ami 1990 Ben meg nagy dolog volt erre röhögött. Mondta is hogy az a vizsga biztos hogy jellemző az egy büdös Bogár vizsgaztató. Oké menjünk ide oda aztan par perc múlva megálltunk egy presszóban oda be mentünk igyunk egy kávét mert lett hogy jol vezetek es nagy forgalom volt nem akarta húzni az időt autózással azert mondta oké iszunk egy kávét hogy teljen az idő aztan vissza megyünk be ír ket hiba pontot hogy neve legyen a gyereknek e készen vagyunk .. Ennyi es átmentem a vizsgán mert mondta hagy ott kint Münchenben tud vezetni akkor itt magyarban jobban tud mert itt fele akkora forgalom van es látom hogy rutinos. Es megkaptam a jogsit az meg Tehet egy szivessèget hogy megbuktatott. Ilyen különbségek vannak vizsgáztat ok között is.
2015. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17. Elsőre meglett minden.
2015. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!