Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy fogalmazzam meg? (folyt....

Hogy fogalmazzam meg? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és szeptemberben kezdem a 8.-ot. Utána a Művészeti Liceumba (Marosvásárhelyen) szeretnék bejutni, de sokan tanácsolták, hogy előtte kellene még előkészítő vagy tudom is én, mert úgy több esélyem van bejutni. Szüleim meg rám bízták, hogy megérdeklődjem, én pedig csak online merek érdeklődni. A weboldalukon kérdést lehet feltenni, csak azt szeretném tudni, hogyan fogalmazzam meg. Béna vagyok, tudom... Esetleg valaki segítene?
2015. júl. 25. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram,


Jelenleg 8. osztályos tanuló vagyok az xy iskolában. Következő évben szeretnék jelentkezni Önökhöz tanulni, de sajnos nem tudom milyen követelményeknek kell ehhez megfelelnem, esetleg van-e bármilyen iskolai előkészítő vagy hasonló lehetőség, ami növelné az esélyeim és segítene a megfelelő felkészülésben.


Köszönettel, XY

2015. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél, tényleg hálás vagyok~ ^^
2015. júl. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!