Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetseges? Vagy inkabb...

Lehetseges? Vagy inkabb valasszak mas szakot?

Figyelt kérdés

Lehetseges egy kb 0 rajztudassal de rajzolast szeretve felkeszulnie a rajz alkalmassagira??

Ui. 11.es leszek



#semmi tudas
2015. júl. 27. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Valaki más?

2015. júl. 27. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
0 rajz tudassal rajzolni szeretve? Eleg furcsa.. de ha eleg sokat gyakorolsz, szerintem lehetseges
2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát figyelj azt mondják hogy a rajz valamilyen szinten tanulható...kérdés mennyi képességed van hozzá illetve kitartásod. Igaz nem teljesen vagyok tisztában a rajz alkalmassági követelmény szintjével,de van még rá 2 éved. Én a helyedben inkább olyasvalakit kérdeznék meg aki ismer téged és látta már pár rajzodat, pl. rajztanárod
2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez az igazság,ha nem tudsz rajzolni viszont rajzal szeretnél foglalkozni akkor lehetetlen.De megpróbálhatod ha ezt szeretnéd!Reméljük sikerül..:)

Amúgy mennyire nem tudsz rajzolni?

2015. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb agyféltekés rajzolást próbáld ki otthon. Én teljesen béna vagyok a rajzoláshoz, mégis két óra alatt durva változást értem el. (Persze nem lettem nagymester, csak látszik a dolog.) Simán lehetséges, itt a nyár, időd mint a tenger (talán), gyakorolj.
2015. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira hulyeseg, a tehetseg nem jelent semmit, elegendo gyakorlassal es kitartassal mindent felul lehet mulni
2015. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat!! Barataimnak mar mutattam nehany rajzom es ok azt mondta hogy jo de lehet csak udvariassagbol...

6os az milyen?

2015. júl. 27. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb agyfeltekes tanfolyam az egy olyan tanfolyam, ami gyakorlatilag megmutatja, hogy a rajzot hogyan kene felfognod az agyaddal, de ezt lehetne intezni fel oldalban, nem egy 200 oldalas konyvben, nekem megvan, 20 oldal utan otthagytam, rizs az egesz, soha nem hasznaltam meg a benne tanult technikakat. Szoval szerintem egy penzkidobas, csak parasztvakitas, de tenyleg van hatasa, de nagyon fel van fujva. Nm lesz semmi gondod, ha kihagyod az eletedbol, foleg, ha mar jok a rajzaid. De ajanlom, hogy valahogy lepj kapcsolatba olyan emberekkel, akik oszinte velemenyt mondanak a rajzodrol, arra nagy szukseg van, javaslom a devinatart nevu oldalt, vagy akar itt gyakorin kerdesben velemenyt vagy eszreveteleket is kerhwtsz a rajzaidra, szerunrem szivesen segitenenek paran :)
2015. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!