Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? A lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? A lehetséges szerelmet vagy a külföldi életet?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Tavaly decemberben eldöntöttem, hogy kimegyek külföldre szerencsét próbálni. Ez össze is jött.

Mikor kijöttem nem volt barátom. De volt valaki aki miatt mardtam volna otthon, ha azt mondja h velem akar lenni. De ez nem történt meg.

Májusban voltam otthon, találkoztunk, de akkor is ugy váltunk el hogy semmi.

Pár napja felvettem msnre, és azt mondta h belém szeretett. Meg ha decemberben otthon maradtam volna, akkor még mindig együtt lehetnénk.

Pár hét múlva megyek haza, és nem tudom mi lenne a helyes. Mivel ő lenne az első barátom, és nem tudom h ő e az igazi. Meg, hogy most miatta adjam fel az álmaimat.

Ti a helyemben mit választanátok?

(bocs ha nagyon össze vissza lett)


2009. aug. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki miatt se add fel az álmaid.Ha nem ő szerepel bennük akkor nem ő az igazi.Gondolom még fiatal vagy szóval inkább próbáld megvalósítani az álmod. 20/F
2009. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 20, pasi 21
2009. aug. 3. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szerintem az álmod valósítsd meg.Bár én lemondatm az enyémről de megbántam.Nem az igazi volt, akiért lamontam róla.
2009. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*lemondtam
2009. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valósítsd meg az álmaidat és aztán majd jön a szerelem is. Amit kint is megtalálhatsz. Ha elszalasztod ezt a lehetőséget, ki tudja lesz e még ilyen. Legyetek barátok, de mond meg neki, hogy amig Te kint vagy, nem szeretnél kapcsolatot, mert fontos hogy megalapozd a jövődet.
2009. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az álmom miatt hagytam ott a lányt akit még azóta, fél éve szeretek. Én azért választottam az álmot, mert a lány még csak 17 volt és benne volt a pakliban, hogy elhagy, s akkor se álom se barátnő. Tudom, kell a bizalom meg minden, de sajnos nincs garancia arra, hogy örökké fog szeretni.
2009. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,

ne add fel az álmaidat!

Én nem hangulatromboló akarok lenni. De később megbánnád hidd el, ha nem arra mennél, amerre vágysz. Vele együtt leszel, amddig leszel. és utána? Miatta nem tettél meg semmit. Nekem, is ez volt. Bánok sok dolgot, amit azért nem tettem meg, mert nem akartam itthagyni a barátomat. Azóta már nem vagyunk együtt, de azok a lehetőségek már elúsztak. És ha annyira szeretett, akkor azt is megértette volna, hogy nekem más is fontos. Csak ugye a nők nem mernek lépni, mert ott a nagy Ő. Ha tényleg ő az, akkor majd szépen megvár. Most vagy fiatal, és a fiúk ráérnek.

2009. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!