Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gondba vagyok nem tudom...

Nagy gondba vagyok nem tudom hogy igaz e? Kinek mi a véleménye? Mit válasszak ha lehetséges?

Figyelt kérdés

Császáros voltam és még van kb 3-4 hetem hogy meg császározzon az orvosom.Az első császár sürgősségi volt nem én kértem gerincbe érzéstelenítettek de nagyon sokadjára sikerült nekik eltalálni azt a pontot csak dobálgatták a véres tűket mellém hogy ez sem sikerült ez sem.....

Beszéltem az orvosommal nem e lehetne altatásba és annyit mondott nem szeretik a baba miatt mert ő is elálmosodik tőle meg mivel volt már egy császár összenövések lehetnek stb amit jobb érzéstelenítővel csinálni mert az sokáig hat.

Én kérhetem hogy altasson vagy nem lehetséges a választás?Nagyon félek őszintén meg mondom inkább altassanak.Mennyi idő után kelhetnek fel az altatásból és mikor szoptathatnak először?


2014. ápr. 19. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Most más fogja beadni az érzéstelenítőt, és valószínű nem lesz semmi gond.

Csak gondolj bele, nem mindenki tud rendesen vért venni sem.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat nekem lehetett választani. Igaz, en az érzéstelenitest választottam. A szobatarsam az altatast. O ébredés utan majd megőrült a fájdalomtól, en jol el voltam, mivel az érzéstelenítés lassan szűnik meg, altatás utan viszont azonnal érez az ember. A babákat mindkettőnknek hatkor hoztak eloszor. Ot délben műtöttek, engem háromkor.
2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire félsz akkor inkább az altatást válaszd. Bár tényleg egyáltalán nem biztos, hogy most is gond lesz...
2014. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert az első így sikerült nem feltétlen,hogy a második is így fog.... vannak ám bőven kifejezetten ügyes anesztesek.

Nálam is előfordult,hogy az eddigi kb 30 vérvételből egyszer sikerült egy olyat kifognom aki miatt hetekig orbitális bevérzés volt a kezemen.

2014. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az altatásnak sokkal nagyobb a rizikója, mint az epidurálnak. Ez a rizikó mind anyai, mind a babai oldalról értendő! Tehát sokkal több a szövődmény, komplikáció. Ezt ok nélkül nem kellene bevállalni. Most már két gyerekért felelsz!

Sürgősségi császárnál kapkodtak, ezért valószínűleg rosszabbul is sikerült a szúrás. De azon kívül, hogy párszor próbálkoztak, nem történt semmi. Engem is többször böktek, mert rossz a gerincem, de eszem ágában sem lenne altatást kérni ezért. Nem szabad kockáztatni feleslegesen.

2014. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!