Valkinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

Naszoval halasztok egy évet érettségi utan mert 3 ponttal lemaradtam sajnos:/ viszont egy nyelvvizsgát ugyis le akarok rakni, meg tanulok is, mert egyik tárgyból ujra rakom az érettségit jobb jegy(tobb pont) reményében:D viszont anyámék attol fognak felni h emiatt elzullok ellustulok stb.

Akik halasztottak egy évet azok mivel ütötték el azt az egy évet? Mert melon agyaltam de nemtudom mit tudnék:s valakinek vmi ötlet?


2015. júl. 28. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nyelvvizsgázol és érettségizel, akkor lesz mivel töltened az időd, mivel tanulhatsz. Ha ezekkel megvagy, akár el is mehetsz dolgozni.
2015. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D sokan okj-s képzésekre mennek addig, de bármilyen munkát is kereshetsz, legalább nézelődj hogy mik vannak és mihez lenne addig kedved, vagy valami ismerősön keresztül hol dolgozhatnál addig, dehát úgyis tanulnod kell erre a két vizsgára, az is elég tanulás, az egyetemen meg úgyis többet kell tanulni mint a középiskolában, úgyhogy arra nem is nagyon lehet rákészülni talán
2015. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valami munkát biztos keresnék, nem bírnék egész nap ülni és tanulni. Azért egy tanév alatt könnyen fel tudsz készülni egy kevés munka mellett is.
2015. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!