Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóljak, ne szóljak? Mi legyen?

Szóljak, ne szóljak? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Amennyiben a beiratkozás folyamán - a jelentkezéshez benyújtott egyszerű másolatok eredeti példányának vizsgálatakor - megállapításra kerül, hogy a Jelentkező felvételi eredményének megállapítását befolyásoló valótlan adatszolgáltatás történt, az Egyetem vezetője a felvételről szóló döntést megsemmisíti.


Nos , nekem többletpontjaimat nem tudom eldönteni, hogy hibásan számolták- e fel vagy sem (elvileg nem járt volna szerintem), de ugyanakkor ez nem az én hibám, jelezni se tudtam volna a fellebbezési határidő után vettem csak észre , hogy hoppá valami nem stimmel. Félek, ha szólok, akkor úszik minden , ugyanakkor, ha nem, talán nem veszik észre. Vagy ilyenkor mi a teendő? Nagyon para.



2015. júl. 28. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi a konkrét probléma?
2015. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
többletpontjaim nélkül nem tudom, hogy bekerültem volna....csak annyi , na már most, ha egy kicsit is tudsz értelmezni, akkor rájöhettél, hogyha ez beiratkozásnál derül ki , kivághatnak-e mint macskát sz@ rni
2015. júl. 29. 00:10
 3/14 A kérdező kommentje:
na mindegy jogorvoslattal a döntést lehet megtámadni amit nem akarok
2015. júl. 29. 00:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
miért, a józsefvárosi piacon vetted a nyelvvizsgád? ne haragudj, nem tudom elképzelni hogy mi a gond, elég ritkán fordul elő probléma, és így hozzászólni se tudok, mert nem tudom miről van szó....
2015. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hibásan számoltak fel olyan többletpontokat amik az adott szakra nem jártak volna én ezt jelezni sem tudtam
2015. júl. 29. 00:15
 6/14 A kérdező kommentje:
20-áig lehetett felülvizsgálatit küldeni számukra
2015. júl. 29. 00:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a s*ggeden, senki nem fogja utólag számolgatni a pontokat, és örülj neki, hogy ilyen mázlista vagy.
2015. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de beiratkozáskor nem fog nekik feltűnni mikor benyújtom mire mit kaptam, hogy az nem is járt volna?
2015. júl. 29. 00:27
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Vagy igen vagy nem.
2015. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ne b@ sszatok már ez most az én hibám mert ők balf@ szok voltak, hogy nem tudnak számolni?
2015. júl. 29. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!