Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Ady Endre Gimnázium,...

Debreceni Ady Endre Gimnázium, Tóth Árpád Gimnázium, Kossuth Lajos Gimnázium. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire fogadják itt el a vidékieket?

Mennyire nagy a követelmény?

Milyen a társaság?

Mesélnétek ezekről a sulikról egy kicsit? Köszönöm.



2014. aug. 1. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

TÁG-ról tudok beszélni:vidékieket ugyanúgy fogadják mint a városiakat,az iskola több mint fele kolis.

Követelmény tanáronként és tagozatonként változó,de mindenhol teljesíthető.Legjobb és legerősebb tagozat a biosz-kémia,jók még a reál tagozatok.Humán és nyelvi tagozatokat nem ajánlom,de azok sem rosszak.

Társaság nagyon jó összeségében,de ez osztályfüggő.Rengeteg rendezvény van:elsősavató,bál,DÖK-nap,pályaválasztási nap,stb.

A Kossuthot és az Adyt annyira nem ismerem hogy véleményt tudják róla mondani,de az biztos hogy a TÁG jobb mint a Kossuth.Bárki az ellenkezőjét mondja,ne hidd el neki:D

2014. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Én az Adyba mentem szóbelizni, de a régi épület annyira lehangoló volt.. nyílván nem erről ítéljük meg a sulit!
2014. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Apropó, a TÁG a legjobb!!!!!!!!!
2014. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

egyértelműen mindenki azt az iskolát fogja ajánlani ahova ő jár:)

én az Adyba járok,sok vidéki van az osztályban (köztük én is) de egyáltalán nem tűnik fel,hogy ki Debreceni és ki nem:)

a társaságról annyit,hogy 10/11* szerintem ezzel mindent elmondok:)de csak akkor éri meg ide jönni,ha nyelvet szeretnél tanulni vagy drámás leszel:)

2014. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Az angol nyelvoktatás az Adyban bármelyik debreceni sulit veri, ebben biztos vagyok. A drámát meg nem nagyon ismerem.

A TÁG-ról saját véleményt nem tudok mondani de az ismerőseim akik odajárnak, nincsenek tőle túlsàgosan elragadtatva.

A Kossuth-ot szintén nem ismerem, esdig azt hallottam róla, hogy erős és színvonalas iskola.

2014. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
A Kossuth egy remek Iskola, a közösség is elég jó, bár nem élek túl nagy társasági életet. Vidékiek jól érzik magukat elég sok kolis van, főleg a Deákból. Követelmény elég nagy de teljesíthető, elsősorban a reál tárgyak az erősek, a legtöbb reál tanár elismert szaktekintély, de kiváló humán tanárok is vannak(főleg töri és magyar). Jó suli, jó oktatással, de ne arra számíts, hogy bulizni fogsz bejárni, arra ott a TÁG. A diákok versenyeken és érettségin is elég sikeresek mind a hatosztályos, mind a sima képzés résztvevői. Ha jó fejed van és szeretsz tanulni nem bánod meg ha idejössz.
2015. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elég megnézni a TÁG idei versenyeredményeit és rájössz hogy jobbak mint a Kossuthé :D

Ha már reál,nem árt ránézni a megyei matekverseny eredményeire.De országos biosz vagy kémia verseny helyezettjei között is garantáltan lesz TÁGos.

Ezt az utolsónak üzentem.Vagy az fáj hogy itt jól is érzik magukat a diákok?

A TÁGban pedig nemzetközi érettségis osztály van a hatosztályos hülyeség helyett.

2015. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy tavaly többen bejutottak egy Kossuthos gazdaságis osztályból a biosz OKTV döntőjébe többen bejutottak mint a TÁG-os biosz szakról(Lehet tavaly előtt volt, bocs ha tévedek). Ezentúl utolsónak üzenem, hogy a kossuthosoknak van humorérzékük...
2015. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Érdekes egy hatosztályos reál szakra járó tanuló tavaly a Hevesy-n nyolcadikos kategóriában országos második lett... És tudtommal a tavalyi Irinyin sem volt TÁG-os a döntőben...
2015. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hevesy országos 2. nálunk nem hírértékű,főleg nem általános iskolások között :DD

Egyébként rosszul tudod,osztálytársam volt Irinyi országos döntőben tavaly(vagy tavalyelőtt).

Felesleges vitatkozni azon,hol a legjobb a biosz-kémia Debrecenben,10/10 ember a TÁGot fogja mondani.

2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!