Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-ről való kiiratkozás?

BME-ről való kiiratkozás?

Figyelt kérdés
Nem lett meg a kellő pontom az államin maradáshoz, részben ezért is úgy döntöttem egyetemet váltok. Még mindig van jogviszonyom a BME-vel, most szeretnék kiiratkozni. Egy másik egyetem ősszel induló állami képzésére felvételiztem (újrafelvételiztem) és felvételt nyertem. BME Neptunon megkaptam az üzenetet, miszerint átraktak költségtérítésesre és kaptam egy 145 000 forintos fizetési kötelezettséget. Ezt ki kell fizetnem akkor is ha kiiratkozok? 032 elbocsájtás saját kérésre kérelmet kell kitöltenem gondolom. Ott van ilyen hogy elbocsáltás átvétel miatt. Feltételezem ezt kell kitöltenem, bár már ebben sem vagyok biztos mert újrafelvételiztem, nem átvételt kértem.

2015. aug. 6. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
oké rájöttem, elég idióta kérdés volt.
2015. aug. 6. 20:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen nem kell fizetni, ha nem kezded meg a félévet.


Nem átvétel miatt kéred az elbocsátásodat. Az újrafelvételi az más.

2015. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is majdnem ugyanígy vagyok, BME-ről szeretnék majd kiiratkozni, és újrafelvételiztem másik suliba (azért majdnem, mert én maradhatnék államin). Le tudnád írni, hogy hogyan iratkoztál ki? Csak Neptunban kitöltötted a kérvényt? És vittél át kreditet a másik helyre?
2016. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!