Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diák munka suli mellet többi...

Diák munka suli mellet többi lent?

Figyelt kérdés

heti három napot 22-6 ig suli mellet ki lehet bírni hetfő kedd csütörtök a munkából mennék suliba és csak suli után pihennék délután szerdán tanulnék meg hétvégén

3hónap munkaválalásról lenne szó?



2015. aug. 10. 20:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kimaradt 18/F és most leszek 12. osztályos
2015. aug. 10. 20:07
 2/16 anonim ***** válasza:
elvileg kibírható, főleg, hogy csak 3 hónapról van szó. kérdés, hogy tényleg fogod-e bírni.
2015. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem utso évbe nem jönne jol . Tanulás is eléggé le fog elegge farasztani, készülés az érettségire . Utso évben nem fér bele a kicsit be aludtam órán .
2015. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát háróm hónapról lenne szó novemberig, tudom emiatt vacirálok viszont szerdán és péntek szombat vasárnap tudnék tanulni anyi hogy nem fogok bulizni járni meg sehova még ez tart fontos lenne aza pénz amire kell azért pörögtem rá most erre, mit gondolsz így továbbra is?
2015. aug. 10. 20:30
 5/16 anonim ***** válasza:

nem.

miért nem keresel olyat ahol hétvégén dolgozhatsz?

éjszakai műszak úgyis megviseli az embert,hogyha utána alhat.suliba képtelenség lenne utána végigülni a napot..hétfő kedd egymás után

ÉRETTSÉGI ÉVÉBEN

esélytelen.

próbálj pénteken vagy szombaton éjszakázni.vagy vasárnap nappal,akkor általában több a fizu

milyen munkáról van szó?

2015. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
akarnál tovább tanulni egyébként? mert ha igen akkor felejtsd el. ha elég a kettes érettségi akkor menj.de gyári és egyéb fizikai nem fog menni.utána alig várod,hogy aludhass ,esélytelen,hogy bemész utána a suliba..hidd el
2015. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kézi csomagló munkáról lenne szó, hát megproblálom lebeszélni hétvégére mondjuk ha már 2napot mehetenék hétvégén eggyet valamék hétköznap már az jó lenne nem?
2015. aug. 10. 20:46
 8/16 A kérdező kommentje:
érettségi után szakmát fogok csak lerakni nem megyek tovább tanulni
2015. aug. 10. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:

nem.csak a péntek éjjel és mondjuk szombat vasárnap nappal(6:00-14:00)

vasárnaptól csütörtökig eszedbe ne jusson éjjel menni.

esetleg ha jó fej a háziorvosod akkor írasd ki magad az első két hétre szeptemberben.akkor még valljuk be őszintén,semmit nem csinálunk.akkor minden nap menj és dolgozd ki magad.utána felüdülés lesz visszamnenni a suliba.

de hidd el nekem nem fog menni.kézi csomagoló én is voltam,monoton és ugyanúgy fárasztó.

egyébként a hétfő kedd éjszakázást hogy gondoltad?

vasárnap este 10kor elmész a gyárba.másnap ugye suli, hazaérsz kb hétfőn 3-4 órára.alszol 5-6 órát és mész megint dolgozni?

ha csak nem az öreganyád gyógyszerére kell a pénz,ne vállald be! de gyanítom valami számítógépes játékra vagy ilyesmire kell?

2015. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én max valami olyan éjjeli őri állást tudnék elképzelni ahol lehet szunyókálni is néha
2015. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!