Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diák munka suli mellet többi...

Diák munka suli mellet többi lent?

Figyelt kérdés

heti három napot 22-6 ig suli mellet ki lehet bírni hetfő kedd csütörtök a munkából mennék suliba és csak suli után pihennék délután szerdán tanulnék meg hétvégén

3hónap munkaválalásról lenne szó?



2015. aug. 10. 20:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
wasarnap sehova, hétfő suli utan este mennék és kedden onan mennék reggel suliba ezt kedden megint eljátszani, szerdán pihi és csütörtökön ujra, de ha lehet akkor péntek szombat megyek, nem játékra kell a pénz ténleg nem hülyeségre
2015. aug. 10. 20:54
 12/16 A kérdező kommentje:
ha irsz privit elmondom mire kell
2015. aug. 10. 20:55
 13/16 anonim ***** válasza:

értem.hát ez tényleg nem olyan hülyeség.szerintem dolgozz nyáron amennyit tudsz és a hétvégéken.de még ha most nem is akarsz továbbtanulni,akkor se lazsáld el az érettségit.ki tudja mit hoz a sors,lehet 25 évesen megcsíp a bogár,hogy egyetemre akarsz menni.szóval vedd komolyan szerintem!ne hanyagold el a sulit.

de első hónapokban még belefér.nyáron dolgoztál?hogy bírtad az éjszakázást?Van aki munka közben kidől,van aki utána alig álmos

2015. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bevoltam jelentkezve egész nyáron és csak most hívtak hogy akkor kellek ez egy jó hely azért is nehezebb bejutni hely hiány miatt, hát én úgy gondolom bírnám
2015. aug. 10. 21:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha bírod,menj...aztán majd kiderül. Nem tudom miért paráznak sokan,hogy utolsó év és érettségi...most őszintén: közületek ki tanult év elejétől kezdve érettségire? Tök felesleges. Ha valaki tovább akar menni,akkor elég csak 2 tárgyból baromi jó érettségit csinálni, a többi mindegy,de abból a 2 tárgyból meg valószínűleg elég jó az ember anélkül is,hogy majdnem 1 évet tanulna rá (legalábbis nálam így volt). De mivel a kérdező szempontjából ez lényegtelen,így nem is részletezem,bár tényleg nem árt,hátha később meg akarod próbálni az egyetemet.
2015. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
el határoztam megyek bevagyok írva szeptemberre hétő,szerda,péntek északára nagyon kell a pénz ha beledöglök és de dolgozni fogok suli mellet mert fontos dologra kell a pénz anyi hogy nem fogok bulizni járni és erre a 3 hónapra a barátaimat is el kell hanyagolnom és csak tanulás suli munka és pihenés szabad időben nem játék meg stb
2015. aug. 11. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!