Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelő irodában szeretnék...

Könyvelő irodában szeretnék dolgozni rögzítőként suli mellet. Mennyit szoktak érte fizetni? Mennyi időt vesz el? Vagy egyáltalán hogy szokott ez működni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó, ha egyáltalán találsz valakit, aki felvesz.

Általában nem fizetnek érte, és olyankor megállapodás kérdése, hogy mennyit fogsz dolgozni. De nagyon kevesen vállalják, mert nyilván tudják, hogy a konkurenciát nevelik ki egy tanoncban, és ez nem szokta megérni nekik.

2015. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy én például a legelején tisztázni szoktam, hogy adatrögzítésért mennyi a pénz - jellemzően max minimálbér 8 órára, vagyis ez arányosan kevesebb ha kevesebbet van az illető - a lényeg itt azon van hogy milyen gyorsan, mennyi hibával dolgozik, mennyire terhelhető stb, ennek függvényében változik a bér is de ezt ugye csak már folyamatában lehet megtudni, de én ezt előre tisztázni szoktam.
2015. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg lesz biztos ilyen munkám , szeptembertől , suli mellett , csak azt nem tudom , hogy mennyi időt vesz ez el a napjaimból , mert suli mellett akarnám csinálni , de azért még kondizni is el kellene járni , barátnőmmel is akarnék lenni
2015. jún. 26. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ne felejtsd el, hogy ha dolgozni szeretnél és pénzt keresni, az általában elég sok lemondással jár.
2015. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez ilyen napi 4 órás meló lesz, 40-50 ezernél többre nem számolnék.
2015. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom h lemondással jár, de pénzel is :) Sajnos nehéz sulit kezdek (gazd info) így nem tudom h menni fog-e v nem ...
2015. jún. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!