Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A munka és egyéb dolgok...

A munka és egyéb dolgok mellet hogy osztjátok be a napotok?

Figyelt kérdés

most kezdtem melózni, délután 2től éjfélig. 10óra ugye.

Haza érek kaja aztán alvás.

reggel kelek 8-9fele kaja aztán edzés aztán megyek melóba 2kor.

összesen kb 4-5óra szabad idöm van, amiből az 1-1,5óra edzés.

ti hogy oldjátok meg, vagy hogy birjátok?

Egyszerüen nemtudok se ismerkedni se "csajozni" se semmi.

És azon gondolkodtam hogy aki naponta 12órázik az hogy birja...



2015. márc. 28. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben én is heti 5-ször edzettem, másfélórákat.

Ez heti 7 és fél óra, ami nagyon sok.

Ésszerűsítettem az edzéseimet, jobban osztottam el a gyakorlatokat és növeltem az intenzitást, csökkentettem a gyakorlatok közötti pihenőidőket.

Most heti 3-szor edzek, maximum 1 órát, egyáltalán nem estem vissza, sőt.

Mellette hetente 2-szer kocogok, szintén 1-1 órát.

Spóroltam kb. 2 és fél órát úgy hogy mellette még a futásra is jut idő, amivel jobb lett az erőnlétem, úgy hogy nem csinálok "fölösleges" gyakorlatokat és kevesebbet pihenek edzés közben.

2015. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Péntek, Szombat, Vasárnap megy az osztott edzésterv itthon. Az átmozgatás volt necces, de átvészeltem nehézség nélkül. A többi nap próbálom fejleszteni a húzódzkodásomat meg fekvőzök. Ez kb. esténként 20 percet jelent, ennyi még belefér.
2015. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én délutánosban nem dolgoznék, meg 12 órát se, az hótziher. Inkább elmegyek medvének az erdőbe komolyan mondom.

Amúgy reggel 5 kor start, ~1 óra edzés, utána általában 8-4 ig dolgozok, de olykor hamarabb tiplizek.

Régebben én is dolgoztam 10 órákat, mostanság nem nagyon veszem rá magam erre.


Amúgy még így is van hogy hazaérek és egyből alszok is. Biztos a 7/7 teljes test edzés miatt van.

2015. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!