Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, mit...

Nem tudom mit tegyek, mit tanacsoltok? - (a tobbi info lent) -aki tud segiteni azt nagyon szepen kerem, hogy segitsen, koszonom elore

Figyelt kérdés
Nagyon tehetseges vagyok rajzbol, hogy mar rengetek rajzot keszitettem rendelesre (nem gyerekeknek, hanem felnotteknek) es jelenleg hetedikbe megyek, de nyolcadik utan sulit valtok es nemtudom hogy menjek-e rajzsuliba vagy ne, mert ha elvegzem az egyetemet is rajz szakon, az ugy jo akkor, de a rajzolsabol nagyon nehezen lehet megelni (csak akkor ha szerencsed van).
2015. aug. 11. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyen művészeti suliba menj. Sokkal többre mész azzal, ha elvégzel egy rendes gimit, aztán esetleg fősulit, egyetemet és a munkád mellett készíthetsz rajzokat továbbra is rendelésre. Így kiegészíted a munkádból befolyó pénzt még ezzel is, ami elég jó, viszont lesz egy olyan végzettséged is, amivel el tudsz helyezkedni.
2015. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget,szerintem is igy lessz a legjobb :)
2015. aug. 11. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen "rajz szak"... lehetsz grafikus is vagy designer (mome)... mindenképpen egy jó gimnázium, egy erős érettségi, mert ilyen szakokra csak kevesek tudnak bejutni.
2015. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom mennyire erősséged a matek meg az egyéb ilyen reál dolgok, de vannak olyan mérnöki munkák amelyekhez elengedhetetlen az általad említett kézügyesség. Meg is fizetik.
2015. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!