Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem így rendes munkát...

Van esélyem így rendes munkát találni? Vagy mit tanulhatnék?

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleimnek nincs pénzük tovább finanszírozni a tanulmányaimat. Vagyis pontosabban azt, hogy én tanulok és mellette el kell tartaniuk engem. Jelentkeztem tavaly felsőoktatásba, de anyagi okokból nem tudtam elkezdeni (államilag tàmogatottra vettek fel pedig). OKJ-re jártam, de megszűnt az emelt összegű családi pótlék, mert betöltöttem a 20-at és még 2 év lenne vissza. Dolgoztam a tescoban pénztárban diákként, de sok a diák és havonta maximum 2-3 időpontot kapok, ami alig párezer forint, ráadásul a buszra is költenem kell. Egy kis ideig nyelvet is tanítottam, de az a lehetőség is megszűnt.

El vagyok keseredve, semmilyen jövőképem nincs.

Végzettség nélkül milyenek az esélyeim? Csak a betanított robotmunka marad minimálbérért? Vagy hogy tudnám megoldani, hogy tanulhassak valamit?


2015. aug. 14. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a nyelvtudásod értékelhető, akkor nézz szét a multik SSC illetve Call Center állásai között. Nem diákmeló, hanem normál.

Ha vagy felsőfok környékén, akkor felvesznek, betanítanak (IT vagy akár könyvelés), idővel jól kereshetsz, levelezőn befejezheted az egyetemet.

2015. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!