Egyetemi órarend? 19/N

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy elsőéves hallgatóként felvettem a kurzusokat és szeretnék órarendet csinálni.

De az egyetem honlapján van egy órarend szóval miután ma felvettem a kurzusokat, csak majd meg kell jelennem az órán?

Mert egy óra pl. egészségügyi latin (gyógytornász szakra megyek) van mind az öt nap és amikor kurzusokat felvettem időpont ott nem volt megadva.

És ha nem férek be? Az órarendbe volt olyan óra: egészségügyi informatika. De ilyet kurzusként nem vettem fel, mert nem volt rá lehetőség,nem volt kiírva.

Azért vagyok nagyon rajta ezen a témán, mert a bátyámnak amikor ő jelentkezett akkor sietnie kellett az órákkal merthogy mindenki a jobb időpontokban lévő órákat akarta felvenni.

Tehát honnan fogom én azt tudni ha bemegyek a hétfői órára hogy beférek e vagy csak a péntekire?

Azt nem értem hogy akkor nem kell órarendet összeállítani hanem az alapján kell mennem ami a honlapon van?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 24. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló!


Amikor felvetted a kurzusokat, akkor mindegyiknél volt egy külön időpont. Neked aszerint kell megjelenned az adott előadáson, gyakorlaton stb., ahogy azt felvetted a Neptunban.

Ha egy tárgy meghirdetett kurzusainál nincs időpont, az több dolgot is jelenthet: vagy nem dőlt még el, hogy melyik mikor lesz, vagy lehet az is, hogy online tananyag lesz, és csak el kell majd menni vizsgázni stb...

2015. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyik mellett sem volt időpont csak a név, a tantárgy kódja, meg hogy hány kredit jár érte

volt olyan ahol még oktató sem volt kijelölve

2015. aug. 24. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, akkor sajnos nem tudok segíteni. Nálunk olyan rendszer van, amit az előbb leírtam.

Melyik egyetemről van szó egyébként? Csoporttársak vagy felsőbb évesek? Bárki, akit meg tudnál kérdezni?

Vagy ha gondolod, írj a tanulmányisoknak.

2015. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

De most nézem hogy remélem nem én rontottam el valamit a kurzusfelvételkor

2015. aug. 24. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is PTE-s vagyok, bár nem ETK-s. Nálunk is kész órarend van a kötelező tárgyakból, hogy mikor kell bejárni, az aszerint működik, hogy melyik csoportba osztottak be. Nem kaptál semmi papírt arról, hogy hányas csoport tagja lettél? Jaj, lehet anno nekünk is csak a gólyatáborban mondták el. Na, telefonálj a TO-nak, ott csak meg tudják mondani. Nálunk is ilyen, az ETR-ben nincsenek időpontok rendelve a kötelező tárgyakhoz, mert az már ott van az órarendben.
2015. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!