Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a kedvenc tanáromat?

Figyelt kérdés
Úgy érzek iránta, mintha az anyukám lenne. Nagyon szeretem, ha meglátom remegni kezdek, nagyon örülök ha vele találkozhatok. Mindig jó kedvem lesz tőle. Ballagáson egymás nyakába borulva sírtunk, szóval gondolom ő is szeret engem. Köszönöm a válaszokat. Ja és ő 35 év körüli nő, én 14 éves lány

2015. aug. 26. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy miért, azt csak te tudhatod. Az is lehet, hogy olyan dolgokban pótol, amit az anyukád nem ad meg neked.
2015. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 annus18 válasza:
Nekem is van egy kedvenc tanárom. Eleinte (6.-ba) amikor elkezdett tanítani nem nagyon birtam, mert szigorú, de ahogy kiismertem semmi félnivaló nem volt benne. Ha gond volt bármit meglehetett vele beszélni. Sokszor a mai napig is álmodok vele. 16/L
2015. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!