Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utálom az egyik...

Mit tegyek ha utálom az egyik tanáromat?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok és utálom az egyik tanárnőmet. Nem meglepő hogy matekot és fizikát tanít mert főleg utóbbit ki nem állom. Humán tagozatos osztályba járok egyrészt imádom a történelmet másrészt mert utálom a reál tantárgyakat.

Már szeptember óta nem szimpatikus de különösebb gond nem volt vele ezidáig. 2 hete hiányzott egész héten és nem volt normális helyettesítés és múlt hét Hétfőn bejött azzal, hogy azon a héten megírjuk a témazárót úgy hogy mivel szünet volt Csütörtöktől így csak Hétfőn volt az egyetlen óra vele. Ekkor már az egész osztály ellenkezett így szólt az osztályfőnökünknek, hogy a szerdai ofő órán had írjuk meg a TZ-t. Tudni illik én járok matek korrepetálásra ami Kedden van és a TZ-ben 6 különböző fajtájú feladat volt de csak 2 félét gyakoroltatott a korepen. Mindezek mellet a szerdai napon még írtunk angol illetve német témazárót is és úgy kellet lebeszélni arról, hogy fizikából is írasson és még mondta is, hogy milyen nagylelkű hogy nem íratja meg a dogát. Ma kaptuk ki matekot ami 2-es lett de ez belefér még mert eddig jól teljesítettem de fizikából csak így tavaszi szünet után megíratta a dogát és az egész osztály nem tudott semmit. Aztán ma bejelentette, hogy Pénteken írat egy újabbat és cinikusan mondta, hogy hosszú a nyár utalván a pótvizsgára mert az osztály 80%-a bukásra áll fizikából beleértve engem is.

Már reggelente úgy ébredek föl, hogy tudom vele lesz órám és elbassza a kedvem és legszívesebben be sem mennék, de a többi tanáromat szeretem és az osztálytársaimat is ezért semmiképpen sem akarok iskolát váltani.

Mit tegyek, hogy javuljon a helyzet és ezt az egész osztályom nevében kérdezem?


2015. ápr. 8. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig mert qwa hosszú, de nekem is van olyan tanárom akit EGYÁLTALÁN NEM bírok . pl: angol tanárnő.
2015. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ti vagytok gyokerek!

Ha ennyire hülyék vagytok, hogy 2esre se tudjátok megtanulni, ami a TANKÖNYVben is benne van az a ti bajotok!

Birom ezeket a tanárokat, akik nem pocsölnek...

2015. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

kedves 2-es !


1-es válaszoló vagyok.

Hát kérlek szépen b+ én tök jó vagyok angolbol ,de a tanárom......

Ha nem nekem írtad akk sry.

2015. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is utál az eggyik tanár (tesi tanár) nem tudok vele mit kezdeni folyamatosan cseszeget. Szerintem (legalábbis nekem ez vált be) ne félj visszaszólni. Mindig maradj higgadt és szólj neki valami ütőset. Igaz hogy én még csak 6.Osztályos vagyok.Nálunk az is működi (általánosba) hogy a másik tanártól kérsz segítséget.Bár ez a fickó tenyleg egy elmebeteg
2022. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!