Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi koedukált kollégiumok...

Egyetemi koedukált kollégiumoknál hogyan szokás zuhanyozni?

Figyelt kérdés
ha fiúk lányok egy helyen zuhanyozna akkor van valamiféle beosztás vagy mindenki együtt fürdik amikor akar? Mennyire figyelnek oda egymásra ilyenkor pl.: ha egy lány kijön a zuhany alól akkor a fiúk nem foglalkoznak vele vagy megnézik a többieket? HOgy szokás viszek magammal ruhát és leteszem valahova vagy törölközővel végigmegyek a folyosón?

2015. aug. 31. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Egy fiú, egy lány, egy fiú, egy lány. Meg kell lennie a sormintának.
2015. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Koedukált helyen is szokás külön férfi és női mosdót, fürdési lehetőséget biztosítani.
2015. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan kollégium, ahol közös fürdő van?? Szerintem nincs.
2015. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
muszáj külön női és férfi fürdőt biztosítani emeletenként . Én is koleszos vagyok, koedukált koli.. de azon szerencsések közé tartozok, hogy a szobámba van fürdőszoba
2015. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%
Nálunk külön volt fiú és lányszint, minden szinten a folyosó végén volt közös zuhanyzó. Volt olyan is többször, hogy valamelyik lány a mi zuhanyzónkat használta, akkor csak kitett egy papírt az ajtóra, hogy "lány van bent".
2015. szept. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nálunk a koliban úgy lesz hogy közös a fürdő wc..
2015. szept. 1. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk közös zuhanyzó van. törölközőbe csavarva megyünk ki meg be. bekopogsz, így tudod, hogy ki van bent, aztán vagy bemész, vagy megvárod, míg kijön.
2015. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Most már kezdtem kitapasztalni.. itt sajnos nincs lehetőség kopogásra ugyanis átlátszó függnyök vannak :s
2015. szept. 10. 07:59
 9/9 anonim válasza:
Milyen kezdetleges koli már az? Valami afgán?
2015. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!