Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások, egyetemisták, ti...

Főiskolások, egyetemisták, ti hogy jegyzeteltek?

Figyelt kérdés
Minden tantárgynak külön füzet a jobb, vagy egy évben egy nagy keménykötésű?

2015. szept. 1. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok egyetemista, de anno sehogy nem jegyzeteltem:DD Az elején próbálkoztam, de rájöttem, hogy felesleges...


Ha neked fontos, akkor meg te tudod, hogy neked hogy kényelmesebb. Ha veszel egy nagy spirálfüzetet, amiből kitéphetők a lapok, akkor elég azt az egyet magaddal cipelni és otthon lefűzni. Viszont így otthon szórakozni kell vele ugye.

ha mindre külön füzetet választasz, akkor többet kell cipelni, de otthon nem kell vele baromkodni. De ha keveset írsz egy tárgyból, akkor elég pazarlás.


Nekem talán az egyfüzetes megoldás szimpibb, de ízlések és pofonok.

2015. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindig sima lapokra írtam mindent, hát a fene se tudta, mire mennyi kell. volt előadás ahol 25 oldalt jegyzeteltem, de volt ahol felet. aztán otthon kicsit rendszereztem és azzal kb már meg is tanultam.
2015. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet én is áttérek a lapokra inkább. Első félévben mindenre vettem külön füzetet, aztán volt olyan tárgy amiből alig pár oldalt írtam (matekra viszont még újat is kellett venni).


Második félévben az egymásra épülőket folytatólagosan ugyanabba a füzetbe írtam (pl matek I után, a matek II-t ugyanabba a füzetbe írtam, amíg még volt benne hely).


De a vacak, semmire sem jó tárgyakra megfordítottam az előző féléves füzeteimet és azokba írtam. (És volt ami így sem telt meg -.-)

2015. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én első félévben az egy füzetes megoldást választottam, de nem vált be, valószínűleg nem vagyok elég rendszerető..:) Azóta külön jegyzetelem a tárgyakat, és így működik a dolog.
2015. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden tantárgyhoz külön füzetem volt. Kezdetben lapok, amiket külön-külön lefűztem bugyiba... aztán rájöttem, hogy sokkal egyszerűbb a kis a5-ös füzeteket hurcibálni, és áttekinthetőbb is abban minden.
2015. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Persze voltak olyan tantárgyak, amire nyilván nem volt elég a kicsi füzet, ott rendes spirálfüzetet használtam. Matek, kémia, műszaki műveletek, stb...

2015. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én fénymásoltam vonalas füzetlapokat, úgyhogy vonalas fénymásoló lapra írok, már tavaly is ez a módszer vált be nekem, és utána szépen lefűzöm..

első évemben mindenre külön füzetem volt, de vhogy az a módszer nem vált be

2015. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

én is kipróbáltam a több tárgyat egy füzetbe.. az bizonyult számomra a legrosszabb megoldásnak, sose találtam meg ami épp kellett.. és nehezebb is belőle tanulni a zh-kra

2015. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!