Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti mire/mibe...

Egyetemisták! Ti mire/mibe jegyzeteltek?

Figyelt kérdés

Főként természettudomány, esetleg info szakosok tapasztalata érdekelne, hiszen sok a matekos tárgyam.

Első féléves vagyok, minden gyakra külön A4-es füzetem volt, volt ami betelt, volt amibe jócskán írtam, és van, ami üres maradt.

Tudom, hogy sokan spiralfüzeteznek, de nincs kedvem napi 3-6 spirált cipelni + kaját, ilyeneket.

Laptop a matek miatt nem opció.

Előadáson lapra írtam, és lefűztem egy óriás gyűrűs mappába (összes tárgyat egybe).

Van valami jól bevált módszer? Füzet, vastag füzet, lap, lefűzhető mappák?

Mellesleg, az áruk sem egy utolsó szempont.

Köszönöm a válaszokat! :)



2014. dec. 8. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én társadalomtudományos területen tanulok, nekem a külön lapokra írás, majd összefűzés vált be. Így pl. a félig üres füzeteim lapjait is fel tudom használni :)

Párom informatikai képzésen van, ő füzetekbe ír, de nincsen minden tárgyra külön füzete, van, amibe kétfélét is jegyzetel.

2014. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan, mivel/mibe fűzöd le? :)
2014. dec. 8. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Bugyikba, mappákba :D
2014. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden egyes lap egy bugyiban van? Én fontosabb vizsgákra készültem így, de ott 20-30 oldalnak, ami így le volt fűzve szép kis súlya volt :/

Ezért keresek valami alternatívát. Na, meg a bugyi sem olyan olcsó.

2014. dec. 10. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! :) én is lapokra jegyzetelek és utána az összes, egy tárgyhoz tartozó lapot teszem bele egy bugyiba, amit aztán lefűzök egy dossziéba. így egy dosszié egy félév anyagát tartalmazza, annyi bugyival, amennyi tárgyam az adott félévben volt. ha meg tanulok, akkor csak az adott tárgy bugyiját hurcibálom (+ tableten az elektronikus formátumú dolgokat. pl kijegyzetelt könyv, kidolgozott tételsor...)
2014. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gólyaként mindent külön füzetbe... második félévben 2 tárgyat egy füzetbe (egyik felén elkezdtem írni az egyiket, másik felén a másikat). Harmadik-negyedik félév óta meg kb mindent 1 vagy 2 füzetbe. Számítógép laboros órákon meg facebookra... komolyan :D Programkódok kimásolására ideális. Mást jegyzetelni gépen viszont borzalmas. A gólyák viszik mindig első 1 hónapban a laptopot magukkal minden órára, hogy majd abba jegyzetelnek, aztán ők is rájönnek, hogy semmi értelme.
2014. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!