Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az oktatóm nem magyarázza el...

Gonczi kérdése:

Az oktatóm nem magyarázza el a fontosabb dolgokat, például, hogy mikor nem kell fékezésnél kuplungot benyomni. Már kezd elmenni a vezetéstől a kedvem. Szerintetek igazságos?

Figyelt kérdés
Először a rutinpályára vitt ki az oktatóm ahol mindent részletesen elmagyarázott, de tényleg még a kormányt is elmagyarázta, hogy ha balra fordítom akkor az autó balra fordul és fordítva. Aztán jött a második alkalom megint a rutinpályán kezdtünk, itt már követtem el kisebb hibákat és volt, hogy felemelte a hangját ami még nem zavart, majd mondta, hogy menjek ki a pályáról az útra, kicsit megijedtem. Itt kezdődtek a gondok és itt most nem arról beszélek, hogy nekiabáljon, de az már nekem egy kicsit sok, hogy olyan dolgok miatt amit el sem mondott egyáltalán, például, hogy a kormányt ne szorítsam csak lazán fogjam, ezért egyből leordított, hogy így ő nem tud korrigálni.Aztán jött a harmadik alkalom ahol én vezettem a forgalomban, ide már az előző alkalom miatt gyomorideggel érkeztem. Mondta, hogy menjünk a vizsgaútvonalon, mentem szépen nem is volt baj. Majd mondta, hogy menjünk ki a külső sávra és forduljak be jobbra, ki is tettem azonnal az irányjelzőt erre ő elkezd magyarázni, hogy miért nem rakom ki az irányjelzőt vagy mert a piros lámpánál nem engedtem a kocsit elég előre. Mást hibá egyébként nem követek el a sebességhatárt se lépem túl, a kuplungot is tudom kezelni. Egyébként nincs vele semmi bajom csak nem szeretem ha azért kiabálnak velem ha valamit először csinálok és hibákat követek el benne. Köszönöm, hogy elolvastad.

2015. szept. 2. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem tetszik a stílusa, akkor még most az elején válts. De nyilván csak úgy tud tanítani, ha kijavítja a hibákat. Nem lehet mindent előre elmondani, muszáj ott és akkor korrigálnia a hibáid. Viszont ordítania nem kellene természetesen.
2015. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!