Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igényléstől számítva kb....

Igényléstől számítva kb. mennyi idő, míg megérkezik a diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Még július elején igényeltem meg, mert az előzővel történt egy kis "baleset". A diakigazolvany.hu-n a státusznál azt írja, hogy "NEK gyártásra átadva". Van rá esély, hogy még az ősz folyamán meg is érkezik?
2015. szept. 4. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A jó Isten se tudja... De általánosságban elmondható, hogyha az elsők között igényled, akkor is csekély esély van arra, hogy október 31-e előtt megkapd (aki meg később igényelte (pl. szeptemberben), az akár jövő év júniusáig is várhatott a diákigazolványra; addig járkálhatott havonta ideiglenes diákigazolványért).
2015. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én októberben igényeltem a diákot, Karácsony környékén jött meg :D
2015. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még augusztusban igényeltem tavaly az enyémet, talán februárban jött meg, addig járhattam a TO-ra ideiglenesért
2015. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem 4 hónapot várhattam rá :D Sajnos ez eléggé jellemző, főleg mivel sokan most augusztusban igényelték, akik gimibe vagy egyetemre kerültek, szóval még egy kicsit várnod kell
2015. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én még jóval augusztus előtt, majdnem napra pontosan 2 hónapja igényeltem meg, nem az elsősökkel együtt.
2015. szept. 4. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
na, megkaptad már?
2015. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!