Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon nem sikerült felvenne...

Neptunon nem sikerült felvennem egy kötelezőt, mert betelt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kezdem az első félévet levelezős képzésen, és van egy tárgy ami kötelező lenne, de a gyakorlaton megvan a 20/20, elméleten pedig lenne hely, de nem tudom felvenni, mert kiírja, hogy mindkettőt fel kell venni. Van még esély rá hogy valahogy mégis bekerüljek, mit lehet ilyenkor tenni?

És tényleg nemlehet felvenni az elméletet se? Mikor elsőre néztem elméleten 50en voltak (ekkor már be volt telve a gyakorlat), most pedig 63an vannak.



2015. szept. 7. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Rá kéne írni a tanárra, hogy írjon ki még gyakorlatot
2015. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem, melyik kar?

MErt nagyon más a helyzet mindenhol.

Azzal nem vagy kint a vízből, ha leírom, hogy nálunk kevés az oktató, ezért az előadást egy félévben veszi fel mindenki, a hozzá tartozó gyakorlatot meg két félévben lehet.

2015. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Debreceni egyetem GTK nemzetközi gazdálkodási foszos-levelező.
2015. szept. 7. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy előadáshoz általában több gyakorlat szokott tartozni. Biztos nincs több kiírva?
2015. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ennyi.. Kilistázáskor pedig a közgazdaságtan alapismeretei jön ki és abba van ez. Én nem értem ezt az egészet.. hogy vannak 65en az elméleten..

2015. szept. 7. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez elméletnek 200 a limitje, oda is van írva.
2015. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Látom, de ha csak az elméletet jelölöm ki, hogy fel akarom venni akkor ezt írja ki :(

[link]

2015. szept. 7. 11:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, no hát ez érdekes. Hívd fel a tanulmányi osztályt, hátha tudnak segíteni.
2015. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Classical ***** válasza:
Valószínűleg van még több gyakorlati kurzus is, csak te nem látod őket, mert pl. más szakosok számára van kiírva (viszont az elmélet az közös). Egy telefont mindenképpen megér a dolog.
2015. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!