Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 94%-os közép töri érettségivel...

94%-os közép töri érettségivel érdemes lenne megpróbálnom egy emeltet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért az emelt és közép szint között van egy "kis" különbség, emeltre sokkal többet kell tanulni, jobban belemélyedni a dolgokba.. bár, ha elég szorgalmas vagy, meg érted/szereted a történelmet, akkor hajrá!:D
2015. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy simán, de írásbelire rendesen fel kell készülnöd, a szóbeli nem egy nagy szám, de ha jól tudom 30 db témaköröd lesz és nem 20 mint emelten valamint sokkal velősebben taglalja a témákat. Én közép szóbelire emelt tételekből készültem, szerintem hasznos és sok mindent megtudtam belőle. Mondanom sem kell 100%-os lett a szóbelim, már az órájukat nézegettek ugyanis középszinten maximum 15 percet beszélhetsz és majdnem kifutottam belőle.
2015. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem 20 mint középszinten *
2015. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szorgalmam éppen lenne, igyekszem heti 5 napot tanulni napi 1-2-3 órával, ahogy jön, az agyam szerencsére jól fog, azzal nincs gond :D
2015. szept. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!