Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek (? ) Ti mit...

Nagyon félek (? ) Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Most megyek majd egy magánkollégiumba, de fent vagyok az egyetemi várólistán is. A magánkolesz jónak tűnik, de csak rosszat olvastam róla és félek, hogy mellé lőttem.

Ha aláírom a szerződést fél évre, de közben felvesznek sima koleszbe, elköltözhetek a magánból?



2015. szept. 26. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Utána kell nézni a szabályoknak. Sokszor csak akkor lehet elköltözni, ha a fennmaradó hónapokat kifizeted. Azért egy félév nem olyan borzasztó ám, ki lehet bírni féllábon is bárhol. Nem tudom miket hallottál róla, de ez éltessen.

Én azt hittem vacak koliban lakok. Aztán jártam egy barátnőmnél és rájöttem, hogy na ő tényleg sz*r helyen lakik. Az enyém egy luxus szálló ahhoz képest.

2015. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abban a szerződésben pontosan le vannak írva a felmondásának következményei.
2015. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!