Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tornával hozhatnám...

Milyen tornával hozhatnám magam formába reggelenként? Egész nap itthon tanulok, nagyon kellene valami, ami kedvet hoz a tanuláshoz.

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Jógát próbáltad már? Csökkenti a stresszt, nekem bejön.


Ha fel akarsz pörögni, akkor pedig ezt ajánlom, én nagyon bírom: https://www.youtube.com/watch?v=kbxAYBH8ZTE

2015. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még a jógát. Abból tudsz valami jó videót? Reggelente gondoltam egy 15-30 percet tornázni valamit, ami segít az egész napos ülésben.
2015. okt. 5. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. szerintem ez jó: https://www.youtube.com/watch?v=ia8HWfwUOO8


Nekem sokat segít, amikor sokáig ülök, fáj a hátam, derekam, stb. Nagyon jó nyújtózni, és koncentrálni is jobban tudok, ha egy ilyet végig csináltam. Eleinte sokat néztem a videót, majd megtanultam a mozdulatokat és most zenét teszek csak be és végig csinálom a gyakorlatsort egyedül. Igazi felüdülés.

2015. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos benne, hogy balettművészeti szép tartással csináld, hanem hogy csak addig nyújtsd a testrészeidet, amíg kényelmes az érzés. Ez nem olyan nyújtás, mint a torna végén, hogy feszegetjük és nyújtjuk az izmokat. Itt a kényelmes pont végéig tart a testrész emelése, nyújtása. Ha csak félig tudod megemelni, akkor félig. Csak annyira, amenynire fájdalom nélkül jól esik. Ez nagy különbség. Nem akarunk feszegetni ilyenkor semmit sem.
2015. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!