Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem tanulni, mit tegyek?

Nincs kedvem tanulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újonnan nincs kedvem nagyon tanulni,régebb nagyon jó tanuló voltam,az előző két évben pedig harmadik tanuló voltam.Sokat gondolkoztam,és új felfogásra tettem szert.Most azt mondom,hogy a bizonyítván nem mutassa meg,hogy milyen okos vagy.Szerintem a nagyon jó jegyűek csak magolnak,én meg azt nem tartom valami sokra,csak gépeknek tekintem őket,akik párhéten belül elfejetik azt,amit dolgoztak :)Szeretnék valami igazán biztató tanácsokat.Ja és régebben rengeteg könyvet is olvastam,de már az is kezd a múlt lenni

2015. okt. 5. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Takarítsd ki a szobádat, aztán két óra múlva gondolj arra ha nem tanulsz akkor ezt fogod minden hétköznap reggel 8-tól délután 5-ig csinálni.

Hátha ez segít...

2015. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó,de még várok ajánlatokat :)
2015. okt. 6. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:

"a bizonyítván nem mutassa meg,hogy milyen okos vagy."


Kétlem, hogy valaha jó tanuló lettél volna. Térj vissza a tanuláshoz, és inkább magolj, valami akkor csak rakódik rád a koszon kívül.

2015. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ilyeneket írni,inkább ne írj semmit.

Hogy lehet valakit arra biztatni,hogy magoljon,az nem tanulás!!!

2015. okt. 6. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:

egyébként te biztos jobban tudod a saját életemet !!!

úúú,hogy rühellem az ilyeneket.

2015. okt. 6. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudom jobban az életedet (nem tudom mit jelent tudni az életet, de mindegy), de 2.-osnál idősebb ember már nem mond olyan mondatot, mint amit idéztem tőled.
2015. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na jó hagyjuk az egészet nem tudom mit írsz ilyeneket,ha nem adsz a kérdésemre választ ne írjál.

lol 2-nál idősebb nem mond ilyent,istenem :))

pont te mondod,aki azt tanácsolja az embereknek,hogy magoljon.

SZERINTED OTT AZ ÉSZ,AMIKOR FELADNAK EGY CSOMÓ MINDENT,HOGY TUDJA,ÉS AZ ILLETŐ BEVÁGJA SZÓRÓL SZÓRA,ÉS AMIKOR MEGAKAD NEM MARAD SEMMI.

VAGY,AMIKOR A TANÁR FELRAK EGY KÉRDÉST,AMI NEM VOLT BENNE A TANANYAGBAN,DE ÁLTALÁNOS MŰVELTSÉG LENNE,DE HALVÁNY LILA GŐZE NINCS.

Vagy például,ha valaki puskázik attól egy igazi zseni,mert megírta a maximális jegyet,vagy az érettségit lefizettél és jók lettek az eredmények kötelező okos legyen.

Hagyjuk az egészet...

2015. okt. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!