Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs kedvem...

Mit tegyek, ha nincs kedvem tanulni?

Figyelt kérdés
Sokat kell tanulnom,de semmi kedvem hozzá bármit csinálnék csak ezt ne kelljen. Amúgysincs motivációm,mert nem vagyok benne biztos hogy ez a szak volt az álmom. Orvosi és pszichológia között gondolkoztam,de végüla gyógyszerészetire lett elég pontom ami nem rossz sőt bizonyos szempontból jobb mint az előző kettő de totál összezavarodtam. Mit tegyek? 20/L
2015. szept. 24. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tanulsz a gyógyszerészetin? Most kezdted, vagy már sokadig félév telt el, mire "besokalltál"?


Egyébként a pszichológián és az orvosin is rengeteget kell tanulni, és ha öt percre elveszted a motivációdat, akkor már teljesen elcsúsztál. Ráadásul nem elég tanulni a diplomáig, egész életedben folyamatosan tanulni kell, önfejlesztés, önképzés, szakirodalmak és újdonságok követése. Mindkét szak esetében.

2015. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kezdtem csak.
2015. szept. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!