Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatnál, a meghirdetet...

Szakdolgozatnál, a meghirdetett témáknál, az oktatók közül kell konzulenst választani, vagy hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2015. okt. 8. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem konzulens csak akkor kell, ha a témavezető nem az egyetemen dolgozik, viszont akkor is meg van adva pontosan a témaleírásban, hogy ki ő.


(Megjegyzés: el tudom képzelni, hogy ez egyetem függő is, és csak az én egyetemen van úgy, ahogy leírtam.)

2015. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aham,értem,köszönöm,hogy írtál! :)

Szerintem,nálunk is úgy van,ahogy nálatok. DE akkor a témavezető meg az oktató az egy is ugyanazon személy,ugye?

2015. okt. 8. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Általában lehet külsőst is választani, de ezt a tanszékvezetőtől, szakfelelőstől meg kell kérdezni.

Azt is tisztázni kell, hogy fizet-e a külsősnek az egyetem a konzultációért.

Saját témát is lehet általában választani, csak előre kell egyeztetni, hogy engedik-e.

2015. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb választ!

Írtam közben a sulin belül,az oktatónak,hogy eltudna-e vállalni ,de sajnos nem... :/ Ettől függetlenül,még választhatnám azt a témát,amit nála kinéztem,csak az a lényeg,hogy azon a tanszéken dolgozzon,nem?

2015. okt. 12. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a tanszékvezető engedélyezze. :)
2015. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. okt. 12. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Tehát mielőtt bármibe is belefognál, a legegyszerűbb megkérdezni a tanszékvezetőtől, hogy X témából Y tanárnál írhatsz-e. Amit mond, az lesz a mérvadó. Lehet, hogy azt mondja, hogy jó, de azért Z tanár úr nevét is írd oda, meg szólj is neki. Ilyesmi előfordulhat, de amúgy elég rugalmas szokott lenni a témaválasztás, legalábbis amennyi rálátásom van.
2015. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ezt jó tudni! :)

Voltam a Tanulmányi Osztályon,de eléggé hiányos felvilágosítást adtak... :/

De akkor így fogom csinálni,köszönöm még egyszer!

2015. okt. 15. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Majd írd meg, mire jutottál! :)
2015. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2015. okt. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!