Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már nem bírom tovább, miért...

Már nem bírom tovább, miért nincs munka?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom megőrülök..pályakezdőként szeretnék elhelyezkedni,de nem kellek sehova...gyárról gyárra járok,de nem birom azokat a körülményeket és azt a sok buta embert ott,akikkel egy kalap alá vesznek...egyszer dolgoztam 3 hónapot helyben,onnan miután lejárt a támogatás elzavartak szó szerint...semmi munka nincsen itt,ami van az meg van adva ,hogy hány év tapasztalattal lehet csak jelentkezni...akkor hogy helyezkedjen el valaki???A szomszéd városokba csak helybelit vesznek fel,pedig komolyan mondom már az se baj,ha kifizetem a fizetés felét a bérletre úgy el vagyok keseredve..jelenleg egy gyárban dolgozok 15 óra utazással együtt minimálbérért,mert semmi más lehetőség nincs...

Tudom már miért hagyják itt ennyien ezt a szaros országot...

20/L


2015. okt. 9. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen munkalehetőségeid vannak, erősen függnek az iskolai végzettségedtől, illetve attól, hogy az ország melyik részén laksz.

Arra, hogy miért nincsen elég munkalehetőség ma Magyarországon, arról órákat lehetne beszélni, de szerintem az nem segítene rajtad.

Valamelyik körülményen próbálj meg változtatni, esetleg elvégezni (még) egy szakmát, már amennyire energiád és időd futja rá, vagy esetleg elköltözni olyan helyre, ahol jobb lehetőségeid vannak (adott esetben külföldre).


20/F

2015. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a szörnyű, hogy ebben is kettősség van. Egyrészt, bizonyos területeken nincs munkalehetőség, ahol meg lenne, oda meg nem találni embert. Nekünk családi vállalkozásunk van, egy éve nem találunk normális embert. Semmi extra, betanított fizikai munka. Régebben egy hirdetésre jelentkeztek 60-80-an, most meg 10-en és mindegyik béna. És nem mi vagyunk az egyetlenek ezzel.
2015. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bár itt lenne ilyen,kedves utolsó!

Itt amíg voltam a 3 hónapot az is egy kis vállalkozás volt,konyhai kisegítő lettem volna,de persze megcsináltattak velem mindent,emellett voltam pultos,szakács...

8helyett 14 óra,heti 6 nap,65 000forint..túlórát természetesen nem fizettek,és semmi nem volt jó amit csináltam,a pizzáim sz'rok voltak a kedves főnök szerint,a rendelők meg visszahívtak,hogy ilyen finomat rég nem ettek..

Itt semmi lehetőség nincs,csak az utazgatás :/

Itthagyni meg nem szeretném a családom,mellesleg ha hazajönnénk ugyanúgy nem lenne munkahelyem,mint eddig :(

2015. okt. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!