Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy? Mit lehet...

Ezt most hogy? Mit lehet ezzel kezdeni? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

sokat hiányoztam az elmúlt hetekben, és teljesen el vagyok tájolódva.

a probléma: bejárós vagyok és a délutáni eddzésekre nincs időm, se az átjárást, se a maradék időt nézve.. később változtattak az időrenden, és nem tudtam róla. majd kiderült, hogy hétfőnként és csütörtökönként ESTE 7TŐL 8IG VAN EDDZÉS, és hiába szóltam a tanárnak, hogy nekem nem jó egyik időpont sem, "leszarta", és kész. és most van 4 igazolatlanom, + ofő írta pár perce, hogy most nézi, hogy be lett írva még +2(!!) igazolatlan Október 5.-ére.. (hétfő, EGYETLEN kézi eddzés..) és hogy akkor azt most mire, azt nem tudom.. mindegy.. mit lehetne ilyenkor csinálni? nincs úgy busz hogy az jó legyen, és mindegyik foglalkozást végig néztem, de egyik sem úgy van hogy az jó legyen.....


1. kérdés: mit lehet tenni az igazolatlanokkal?

2. kérdés: a délutáni tesivel kapcs lehet valamit kezdeni?

3. kérdés: ha lehet, akkor melyikkel mit?


válaszokat előre köszi!


2015. okt. 12. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!