Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fél év után lehet, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után lehet, hogy újra együtt leszek az exel. Tudnátok pár tanácsot adni? Bizonytalan vagyok és nemtudok dönteni.

Figyelt kérdés

1 évig voltam együtt a barátnőmmel, és azért szakított velem, mert már ki hűlt neki ez az érzés meg, hogy már nem olyan boldog, mint volt... Ez volt fél éve.

És röviden tömören ebben a fél évben csak hülyítettük egymást ment a vita, mert nem akartam a barátja lenni, próbálkoztam. Néha sikerült csók, aztán megint csak barátok. De a rossz az benne, hogy megtudtam felejteni akar engem egy fiúval, és most vele van "együtt", de még csak fel se meri vállalni... Hazudott nekem, és nem merte elmondani az exem, azt hogy van valakije, mert féltem hogy akkor mi lenne... Én meg nagyon ideges vagyok... És még kb úgy jön le az egész, hogy vissza akar hozzám jönni, írt fb-on egy ilyen üzenetet is....

az Ő szemével így néz ki a dolog, de az én részemről is más...


"fogadj ,... nemérdekel martin...nem hagytatok élni persze hogy annál inkább élni akarok... féltél hogy összejövök vele egyfolytában csak a máté szólt a csapból...bele lett ültetve a bogár a fülembe persze hogy elgondolkoztam az egészen hogy mi lenne ha..és újonnan el is kezdődött kialakulni .... te mindig valahol közbeléptél...valamivel mindig visszafogtál...és nem mertem lépni...csak aztán eyszer eljutottam arra a pontra hogy ne kövessem el ezt megint...és ezellen már nem tehetsz semmit...volt hogy 2 napot sírtam át anyunak mondva hogy vissza akarlak kapni...és nem engedett a közeledbe..ha ki akartam menni egyedül nem engedett... folyton egy számot hallgattam és amikor egyszer hazajöttél a 13:40-el és én ott ültema tónál a fa mellett nem sétálni voltam csak úgy...hanem miattad....szenvedtem nélküled és fájt hoyg bántottá hogy bántottalak hoyg bántottuk egymást...és ide jutottunk.... talán jobb lesz ez így...te úgyis megtaláltad az odettet...tőlem úgyis csak rosszat kapsz.... folyton ahzthitted h túlléptem rajtad....pedig nem...tessék most kimondok mindent...nem léptem tovább csak jól leplezem...miért mentema szakkrök mindig kicsípve? nem a matyi miatt....annyi mindent tettem amit basztál észreenni hogy elegem lett nekem is és most ezért jutottunk ide!!"



2014. jún. 27. 09:29
 1/5 anonim válasza:
Ha eljön a pillanatod, akkor a szívedre hallgass, ne az eszedre. De ha nem érzed azt a bizonyos "biztos ő az a bizonyos nagy Ő" akkor hagyd. A te döntésed. De vigyázz minden szóval. Nehogy félreértés legyen! És még valami. Próbáld eltalálni a pillanatot, mikor kell magabiztosnak tűnnöd, és mikor gyengédnek. Ha összecseréled, nem lesz belőle semmi jó.
2014. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem megint csak a barátom akar lenni... ma megbeszéltem vele inkább jegelem a témát... én megtettem mindent... ennyi volt :(
2014. jún. 27. 23:04
 3/5 anonim válasza:
Azt hiszem igazad van. Büszke lehetsz magadra.
2014. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs nő,nincs sírás,nincs baj.
2014. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma :D
2014. júl. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!