Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyest kaptam infóból és...

Egyest kaptam infóból és nagyon szarul érintett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-es,soha semmiből nem volt még egyesem...

A régi sulimban SEMMIT nem tanultunk infoból,itt meg a tanár megmutatta egyszer a (hosszú) feladatsort,hogy hogyan kell megcsinálni és a következő órán jegyre nézte.A fél osztály már rég vizsgázott is ebből az anyagból,és meg figyeltem és ptóbáltam megcsinálni,de egyes lett.És szerintem soha nem is fogok tudni jobbat írni,mert nincs semmi alapom és ezt nem lehet úgy megtanulni...

Légyszí segítsetek,úgy érzem,teljesen reménytelen a helyzet és minden órán újra íratni fog és sorba fogom az egyeseket kapni és nem akarom,pedig minden más tantárgyat lazán megcsinálok,de ez nem megy...



2015. okt. 19. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mnej oda hozzá óra után és jelezd, hogy le vagy maradva, nincsenek alapjaid. Kizártnak tartom, hogy nincs erre valamilyen megoldás.


Vagy kérd meg az egyik osztálytársadat, hogy foglalkozzon kicsit veled egyik délután.

2015. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2015. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyik osztálytársam segített,de a második is egyes lett...

Mi a szarért lenne kamu?!Nem felhőtlen jókedvemből vagy viccből írok ki ilyen kérdést...

2015. okt. 20. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!