Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mentőápolónak szeretnék...

Mentőápolónak szeretnék jelentkezi a debreceni mentőállomásnál (képzettség nélkül), mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Korábban kutasként dolgoztam, most szerettem volna itt is kipróbálni magam. Azt tudom, hogy itt sem fizetik meg őket, de nem ezért csinálnám ezt a munkát.

Olyan dolgokkal ijesztgedtek hogy majd megvernek meg belémközhetnek a cigányok stb. Ez mennyire igaz? Tényleg ennyire védtelenek az ápolók?

21/F



2015. okt. 28. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Képzettség nélkül nem fog menni. Van egy alap, amit el kell végezned, majd felvilágosítanak az állomáson.


ÉS igen, tényleg ennyire védtelenek. Nem csak az ápolók, a személyzet többi tagja is. Ültem úgy a kocsiban, hogy az oldalát verték és billegtették. "Élmény" volt.


Ha bármi más érdekel ezen kívül, inkább csináld azt!

2015. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!