Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járt mán valaki ebbe a cipőbe?

Paxel kérdése:

Járt mán valaki ebbe a cipőbe?

Figyelt kérdés
Pl.van egy teljes őszi szünetem és ennyi idő alatt nem voltam képes felkészülni egy fizika témazáróra pedig csak 2 szabályt kellet volna megtanulnom meg néhány definiciót és simán meg lehetne a 2-es,3-as valamint a matekot is csak át kellet volna futnom mert azt nagyjából tudom, már a szüleim és a tanáraim is felvannak rajtam háborodva mert idáig stabil 4-es volt az éves átlagom most meg szinte mindenből bukásra álok pefig még csak év eleje van szinte. Tudom hogy szarban vagyok meg ha így fojtatom akkor derékba töröm a karierem és az álmaimhoz vezető utat de még igysem vagyok képes elővenni semmit ithon. Utana meg egy akkora 1-est írok, hogy leszakad az ég és tudom,illetve sajátmagam hibáztatom meg verek szét mindent,sokszor már a sírás keringet,hogy csak a lustaságom miat történik ez velem. 17 éves vagyok, de tényleg csak a kamaszkor szivatna engem?
2015. okt. 31. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizony, sok sok nem tanuló fiatal van rajtad kívül is! Majd óra előtt átfutod, aztán meg kipuskázod és el van intézve.
2015. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha már itt vagyunk,hogy "sok sok fiatal nem tanul" pedig tudják hogy gáz lesz belőle... , valami visszafogja őket a tanulásba mer amint mondtam akarnának csak vagy a lustaság vagy valószinü,hogy valami pszichológiai problma van a dologba.
2015. okt. 31. 15:46
 3/3 anonim válasza:
Igen. Kb. én is ugyanígy vagyok. Egyszerűen hihetetlen, nem tudom felfogni, hogy lehetek ilyen. Avagy talán mégis. Én nem szeretem amit tanulok, és értelmetlennek is látom, hogy ezzel foglalkozzak, mert a jövőmben előreláthatólag nem lesz rá szükségem ilyen szinten. (Természettudományok (biokémia) osztályon vagyok, rengeteg kémia, fizika, biosz és annyiban biztos vagyok már most, hogy nem fogok olyasmivel foglalkozni, amihez ezeknek bármi közük volna. Igen. Profilt tévesztettem.)
2015. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!