Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen az első vizsgaidőpon...

Egyetemen az első vizsgaidőpontokra a tanár könnyebb tesztet állíthat elő?

Figyelt kérdés
Most decemberben lesznek az első vizsgáim(SZTE) és tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mondjuk ha a 10 időpont közül elmegyek az első vizsgára az könnyebb szokott e lenni, mintha mondjuk csak a 8. januári vizsgaidőpontot választanám? Gondolom nem ugyanazok a tesztek minden vizsgán.:) Köszönöm

2015. nov. 17. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül könnyebb, hisz mindenkinek más ismeretanyag feszik jobban.
2015. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanazok a kérdések voltak.

Ha teszt volt, akkor abban olyan sok volt, hogy nem tudtuk megjegyezni.

De ha nem teszt, csak kevesebb kérdés, vagy ha szóbeli vizsga volt, akkor sokszor csináltam, hogy nem az elsőre jelentkeztem, hogy tudjak érdeklődni a tapasztalatokról :)

Volt olyan tanárunk, aki minden évben mindenkivel ugyanazt íratja meg. Már úgy mentem a vizsgára, hogy meg voltak a kérdések és a válaszok is :D

2015. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott különbség lenni. Ha igen, akkor azt a tanár ki szokta emelni előadáson.
2015. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk rendszerint az uv-k nehezednek, a de vizsgák kb. azonos szinten vannak.
2015. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne butàskodj, a vizsgàknak azonos nehézségüeknek kell lennie. Egyébként tanàr szempontjàból nincs olyan, hogy könnyű vagy nehéz. Mindegyiket az adott tananyagból àllítja össze, az màr màs kérdés, hogy te melyik kérdést/feladatot tudod és melyiket nem.
2015. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hibàs felkészülés a hibàzàsra készít fel.
2015. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs standard válasz. Nálunk volt olyan tanár, hogy második vizsgára szinte ugyanazt adta, mint elsőre (csak a számolós feladat volt más, de az elmélet egy az egyben ugyanaz), a harmadik időpontra meg egy teljesen újat állított össze.

Van aki mindig más kérdéssort állít össze. Nehézségre nem tudok válaszolni. (Igaz még csak ez a 3. félévem)

Matekból volt, hogy az aláíráspótló és annak a pótja (állítólag) egyre nehezebb és nehezebb lett, de vizsgán már nem volt ilyen.

2015. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!