Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták ti már a szorgalm...

Egyetemisták ti már a szorgalmi időszakban is elkezdtek tanulni?

Figyelt kérdés

Nem a zh-ra gondolok arra nyilván kell, hanem a vizsgaidőszakra. Ha dec.21-én lenne egy vizsgám és mostanában kezdtem el rá a felkészülést, akkor van esélye h meg lesz? Előre is köszönöm mindenki válaszát!

Egy elsős főiskolás



2015. nov. 20. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap szerintem bőven elég rá. Nekem is pont aznap lesz az egyik vizsgám, és most kivételesen elkezdtem rá készülni előre, de az előző félévekben erre nem volt időm (ez nekem a 3.), és többnyire másnak sem szokott lenni. Szóval ahhoz képest hogy gyakran csak 1-2 napod van felkészülni egy-egy vizsgára ez rengeteg idő. Persze attól is függ hogy milyen szakos vagy és mit kell megtanulni.
2015. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mivel világ életemben max. 4 darab vizsgám volt egy vizsgaidőszakra, és ez jól elosztható arra a 4-5 hétre. Félév közben sokkal nagyobb a hajtás.
2015. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!